Сергій Ребров: "Місто Лева - це футбольне місто і по праву заслужило приймати матч за Суперкубок України"

20 липня 17:17
Переглядів: 172
Ребров

Наставник київської команди прокоментував матч за Суперкубок України.

Про зміни в Динамо в порівнянні з минулим сезоном: "У будь-якому випадку, зміниться. Багато що залежатиме від легіонерів, від їх бажання грати за команду. Якщо воно буде, я із задоволенням продовжу з ними працювати. Що стосується малюнку гри, зі своїм приходом в команду я постарався його змінити. в останніх іграх хлопці відчули впевненість у своїх силах".

Про Суперкубку України: "Будь-яка гра з Шахтарем - офіційна чи ні - це величезний ажіотаж серед футболістів та вболівальників. Наші матчі завжди принципові, і не має значення статус турніру. Обидві команди будуть прагнути перемогти. Нехай трофей дістанеться сильнішому на даному етапі".

Про склад: "Оптимальним він не буде в будь-якому випадку - у нас достатньо гравців були задіяні на чемпіонаті світу, і деякі ще не будуть готові. Але ті хлопці, які вийдуть на поле, будуть боротися за ім'я Динамо".

Про Шахтар: "Суперництво Динамо і Шахтаря почалося ще у першому чемпіонаті України. Це завжди принципові матчі, високий ажіотаж серед уболівальників і в пресі. Зараз до лідерів підтяглися Дніпро і Металіст, але наше протистояння з Шахтарем для мене буде вважатися найважливішим в Україні".

Про гру Реброва за Шахтар: "Коли граємо з Шахтарем на виїзді, мені приємно повертатися в рідний край, де я виріс. Відчувати ту обстановку, коли я сам виступав за донецьку команду. Те, що я грав у Шахтарі, ніяк не відбивається на моїй нинішньої роботи. Моє серце з київським Динамо ".

Про Львів: "Львів - це футбольне місто, і мені завжди приємно сюди приїжджати. Постійно заповнений стадіон, прекрасна підтримка вболівальників. Місто Лева по праву заслужило приймати матч за Суперкубок України. Варто згадати тільки, як добре воно впоралося з проведенням чемпіонату Європи".

Очікування від сезону: "У першу чергу, я хочу, щоб новий сезон пройшов. Це дуже важливо, враховуючи ситуацію в країні. А від Динамо я чекаю перемог і стабільної гри" - повідав Сергій Ребров.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: