Сергій Ребров: "Привіз тих, хто мав битися за честь "Динамо""

27 вересня 22:12
Переглядів: 162
Сергій Ребров

Сергій РЕБРОВ,головний тренер «Динамо»

– Важкий матч, як і всі у Львові. Грали проти хорошої команди. Я казав своїм хлопцям, що не має значення, яке місце займають наші суперники. Це серйозна і цікава команда. Вони це доказали у другому таймі, мали моменти. Добре, що ми виграли і зробили собі хороший «зарубок» на наступний матч. 

– Що з Макаренком?
– Не відомо, що саме, але схоже, що травма дуже серйозна. 

– Ваш президент заінтригував, мовляв, приїде експериментальний склад. Тут ледь на приїзд дублю сподівалися. Передумали в останній момент?
– Я не знаю як можна говорити про молодих гравців. Питання в тому хто кращий на цей момент. Дехто залишився в Києві, але лише тому, що отримав травми. Я привіз сюди тих, хто мав битися за честь «Динамо». Хто у нас кращий, той і грає. Молоді – не молоді, різниці нема. Важливо, щоб гравець доказував свою пригодність в «Динамо».

– Шансів в «Карпат» тепер мало?
– Навіщо ви це говорите? В «Карпат» було досить моментів. Якщо ми розслабимося, то можемо поплатитися за це. 

– Після забитого гола ви так акуратно грали в обороні...
– Та ми завжди так грати намагаємося. Важливо це, щоб не пропускати голи. Це додає впевненості гравцям. Для них не пропустити – головне. А те, що ми забиваємо – це добре. Сьогодні один? Ну, не в кожній грі по чотири-три забивати. Зараз треба готуватися до наступного матчу

– Хачеріді вийшов на поле і провів 90 хвилин. Він готовий?
– Він виконав сьогодні великий об’єм роботи, головне, що залишив поле без травми. Зараз йому треба набирати кондиції. Претензій до нього у мене не було. Вдячний, що він відіграв 90 хвилин, таким чином він підняв свої кондиції.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: