Сергій Ребров: "Якщо вибирати нейтральне поле, то найкращий варіант – це Львів"

13 травня 23:31
Переглядів: 317
Сергій Ребров

Виконуючий обов’язки головного тренера "Динамо" Сергій Ребров відповів на запитання журналістів по завершенні відкритого тренування команди на стадіоні "Динамо" ім. В. Лобановського.

- Президент клубу заявив, що потрібно робити все можливе, щоб матч у Полтаві все-таки відбувся у присутності вболівальників. Чи підтримуєте ви цю позицію? Наскільки це важливо?

- Звичайно, підтримую. Це дуже важливо. Кому потрібен футбол при порожніх трибунах?! Це неповага до всіх уболівальників! А за порожніх трибун без різниці, де буде проходити фінал. Звичайно, всі гравці засмучені, що доведеться грати без вболівальників. Сподіваюся, за ті два дні, що у нас є, щось ще зміниться. Я сам готовий вийти з уболівальниками на цю акцію протесту.

- Якщо припустити, що гра відбулася би при глядачах, у якому місті вам особисто хотілося б провести матч?

- Звичайно ж, у Львові. Це футбольне місто, куди ми залюбки полетіли би і зіграли. Я не розумію, чому не вибрали це місто. Думаю, там ніяких проблем з уболівальниками не було б. Я вже не кажу про Київ - тут взагалі ніяких проблем не могло бути. Але якщо вибирати нейтральне поле, то, як на мене, найкращий варіант – це Львів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: