Сергій Рудика – гравець "Карпат"

09 серпня 20:44
Переглядів: 171
Сергій Рудика

28-річний універсал Сергій Рудика підписав дворічний контракт із львівськими «Карпатами». Про це Інформаційному центру повідомив генеральний директор клубу Юрій Дячук-Ставицький. 

«Ми кілька місяців «вели» цього гравця, хоч знали про його можливості. Сергій Зайцев працював з ним в Запоріжжі, я також з ним знайомий. Впевнений, що Сергій допоможе «Карпатам» вже найближчим часом» – розповів Юрій Михайлович.

«Коли я тренував «Металург», Сергій був одним з лідерів нашої команди. Він міг зіграти у центрі поля, в обороні і навіть в атаці. Пригадую, перед матчем проти «Кривбаса», у нас не залишилося нападників, тому цю позицію довелося закрити саме Рудиці. Він забив два м’ячі. Взагалі, Сергій дуже працьовитий і креативний гравець, виконує великий обсяг роботи. Відзначу його бачення поля, гру головою та точні передачі. У нас зараз дуже молода команда, якій трішечки бракує холоднокровності, правильного рішення під час завершення атаки. Ми з тренерським штабом сподіваємося, що він підвищить конкуренцію і принесе багато користі «Карпатам» – розповів Сергій Зайцев

Сергій Рудика, останнім клубом якого був солігорський «Шахтар», гратиме за «Карпати» під 19-им номером. Представлення гравця відбудеться у середу, перед відкритим тренуванням команди на стадіоні «Україна» о 18:30. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: