Сергій Шебек: "Можаровський як завжди на рівні"

30 квітня 11:03
Переглядів: 68
Можаровський

Екс-арбітр ФІФА Сергій Шебек прокоментував роботу суддів в перших півфінальних матчах Кубка України.

- Юрій Можаровський як завжди відсудив на високому рівні. З кожною грою він своєю роботою нас тільки радує. Можаровський відсудив гру чітко, рівно і, найголовніше, не поспішав з картками. Тобто, витримав потрібні паузи і картки показав всі до місця і вчасно. На початку було багато епізодів, в яких за формальними ознаками можна було б давати картки. Але Можаровський молодець, він не розкидався картками, тримав нитки гри в своїх руках. А коли вже було необхідно давати картки - він давав. Пенальті також призначено абсолютно правильно.

Хотілося б похвалити також Рачинську. Наталія дає фору будь-яким чоловікам-асистентам. У моменті на останніх секундах матчах вона дуже чітко розібралася і правильно скасувала забитий "Дніпром" м'яч. Адже момент був непростий. Пішла подача від Ротаня, Шахов був у положенні "поза грою", але там було велике скупчення гравців, тому Рачинській нелегко було розглянути епізод. Та й у Шахова офсайд був не дуже глибокий - десь півметра, тому можна було цей "поза грою" прогавити. Але Наталія як завжди виявилася на висоті. Бригада арбітрів за свою роботу в матчі "Дніпро - Шахтар" заслуговує найкращих слів.

Юрій Вакс у матчі "Олімпік" - "Динамо" також відсудив добре. У нього не було на полі авторитетів. Правильно вилучив за другу жовту картку Буяльського, не закривши очі на досить жорстку гру "динамівця". Одним словом, відпрацював на хорошому рівні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: