Сергій Шестаков: "З Нивою" я розпрощався остаточно"

05 квітня 23:23
Переглядів: 609
шестаков

Один з найгучніших пізніх переходів в Favbet Лізі 1 відбувся не без резонансу: президент Ниви навздогін сказав, що гравцеві його команди Шестакову тимчасово дозволили виступати за УАК, і клуб збирається апелювати до ФФУ, маючи на руках контракт з півзахисником до 2015 року:

- Федерація футболу України дала дозвіл Шестакову тимчасово заявитися за нову команду, щоб не втрачати ігрової форми. Однак ФК Нива вже готує відповідні документи для подачі апеляції, адже гравець має діючий контракт з нашим клубом до 2015 року, - сказав офіційному сайту клубу Автанділ Мдінарадзе.

Зі свого боку, Сергій запевняє, що вже став гравцем головковців остаточно і майбутні плани пов'язує саме з цим клубом.

- Мене вже дозаявили, і я офіційно підписав контракт з УкрАгроКомом. У найближчій грі, сподіваюся, вже зможу допомогти моїй новій команді і буду захищати її кольору.

- Тим часом, в Ниві впевнені, що за вас ще поборються...

- Ні, я був змушений розірвати з Нивою контракт в односторонньому порядку, вважаю, з вини клубу. Мені були повинні чотири зарплати і чотири преміальних, а мої спроби нормально вирішити цю ситуацію з клубом зазнали невдачі. Грошей мені не виплатили і документів на руки не видали. А грати десь навесні було треба, і я був змушений звернутися до вищих футбольні інстанції - палату ФФУ з вирішення спорів і комітет ФФУ за статусом і трансферів футболістів. Комітет дозволив мені дозаявив за новий клуб, а подальший розгляд палатою моєї заяви щодо погашення боргів всіляко затягується, клуб ще не дав відповіді щодо цієї ситуації і хоче перенести розгляд на пізніший термін. До речі, знаю, що аналогічні звернення до органів ФФУ зробили ще кілька гравців. Мені прикро: завдання зайняти сьоме місце ми виконали, до чвертьфіналу кубка країни вийшли, однак грошей так і не побачили... Я був готовий, до речі, навесні грати за Ниву, приїжджав до Тернополя неодноразово. Багато не просив: просто розрахуватися за тим боргами, які я заробив своєю працею.

- На який період розрахований ваш контракт з УАКом?

- До кінця чемпіонату.

- Які завдання вирішуватиме клуб?

- Про завдання хлопцям говорили, мене тоді ще в команді не було - не знаю точно. Одне знаю, що хочу швидше дебютувати в УкрАгроКомом, заграти в цій команді і допомогти їй у весняній частині сезону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: