Сергій Шищенко: "Ми знали, що "Карпати" – хороша команда"

07 квітня 00:54
Переглядів: 169
Сергій Шищенко

Старший тренер молодіжки донецького «Металурга» Сергій Шищенко розповів прес-службі клубу про переконливу перемогу своєї команди над «Карпатами».

– Ми знали, що «Карпати» – хороша команда. Раніше матчі проти цієї команди у нас виходили непростими, – зізнається Сергій Юрійович. – Напевно, сьогодні я не очікував, що буде такий результат. Думаю, наша команда показала, на що вона здатна насправді. Багато що в сьогоднішній грі виходило, хіба що не вийшло забити вісім м’ячів. Однак моментів було вдосталь: штанги, перекладини...

– Швидкий гол посприяв розкутості в діях ваших підопічних?

– Допоміг нам і швидкий гол. Плюс, ми розбирали гру львів’ян, знали, як вони гратимуть, попереджали хлопців, що в суперника буде «високий» пресинг. Завдання було якнайшвидше доставити м’яч у лінію атаки. Важливо було грати широко – через крайніх захисників. Все це вийшло. Ми і перший м’яч так забили. Багато атак провели через фланги. Це планувалося, це і принесло результат.

– Як вам гра Мар’яна Мисика у відведені йому тринадцять хвилин?

– Мар’ян насправді – талановитий гравець. Так, не вистачає фактури, не вистачає трохи росту. Але він дуже талановитий, розумний хлопчик. У нас є проблема зі складом, багато травмованих. Сьогодні вирішили взяти молодих хлопців, подивитися. Чому б і ні? Навіть якщо б не було результату, я планував його випустити. Можливо, йому розуміння трохи не вистачає, як діяти в нашій команді не до кінця знає. Але в технічному плані, у своєму вмінні і мисленні – це дуже талановитий хлопець.

– Сьогодні після перерви пішли з поля гравці першої команди, але гра не «просіла» на відміну, скажімо, від попереднього матчу із Запоріжжям. В цьому є позитив?

– Так, у матчі із запорізьким «Металургом», коли пішли виконавці з першої команди, гра трохи змінилася не на нашу користь. А тут хлопці – молодці! Не знітилися і грали на своєму рівні. Десь навіть, здалося, що другий тайм ми провели краще, ніж перший.

– Руслан Мамутов догравав матч у ролі нападника – наскільки йому ця позиція знайома?

– Природно, не знайома. Повторюся, через травми і пошкодження у нас не було в обоймі нападників. Нічого страшного. Рахунок на той час був комфортний – в житті все буває. Трапляються ситуації, коли доводиться зіграти у незвичній позиції. Головне, щоб він з цим справлявся.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: