Сергій Шищенко: "Про матч з "Карпатами" можна говорити довго"

03 серпня 18:22
Переглядів: 90
шишченко

Старший тренер донецького «Металурга» Сергій Шищенко прокоментував хід гри з резервістами львівських «Карпат».

- Про цей матч можна говорити довго, - каже Сергій Юрійович. Найголовніше, що хлопці другу гру показують той футбол, який ми від них вимагаємо. За самовіддачею, бажанням, змістом гри. Бракує точності в завершальній стадії. Щось додамо в тренувальному процесі. Ми намагаємося діяти в атакуючому стилі. Інші клуби діють по-іншому. Сьогодні результат був дуже важливим. Важливо було не впасти в яму, адже дві поразки на старті могли вплинути на команду негативним чином.

- Сергію Юрійовичу, вже в дебюті матчу наша команда пропустила необов'язковий гол...
- Так. Але ще раніше Ігор Солдат не забив гол у порожні ворота з одного метра. Був маленький шок. Помилка Барановського, і не забитий пенальті Дебелко - це не додавало впевненості. Після цього ми пішли усіма силами вперед. Ми зрівняли рахунок, але потім посилили натиск, не бажаючи ділити очки. Хлопці старалися, хотіли виграти.

- З 16-ти ударів по воротах супротивника в створ воріт потрапили лише 4 удари ...
- За пару днів до гри ми на тренуванні відпрацьовували удари по воротах. Згоден, є над чим працювати. Це принесе користь у майбутньому. Коли є моменти - будуть і голи.

- Ви можете когось виділити сьогодні?
- Зазвичай я це не роблю. Але все ж, відзначу Романа Мірошника. Він і гол забив, і здорово підключався в атаку. Наш захисник виконав великий обсяг роботи. Кожен футболіст зробив свій внесок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: