Сергій Супрун: "Бюджет клубу "Леви" сезону 2011-13 та 2013-14 не можна навіть порівнювати"

07 квітня 19:41
Переглядів: 185
супрун

Головний тренер «Левів» Сергій Супрун відповів на запитання користувачів Народного Сайту «Гніздо» . Зокрема, розповів про підсумки сезону, і перспективи клубу в наступному сезоні. 

«Але чи була можливісь у сезоні 2013-14 грати у Новояворівську? Важаю, що ні(((! Головне це брак коштів і не лише в Левів...Бюджет клубу Леви сезону 2011-13 та 2013-14 не можна навіть порівнювати!!!

Відносно ЧУ можу сказати, що ми повинні мати мінімум 10 команд. Львів, Хмельницьк, Вінниця, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Кременчук, Херсон, Б.Церква, Київ. 

Хто буде проводити ЧУ не має різницічи чи то ФХУ, чи то ПХЛ — головне це бажання працювати»

Про те, як команда заявилася в ЧУ: 

«Команда в останній момент була заявлена в ЧУ і була укомплектована гравцями з Києва. І так як фінансова ситуація не тільки в нашому клубі, а і вдругих командах бажає кращого і всі команнди ЧУ базувалися в київському регіоні, керівництвом ХК Львів було прийнято рішення - тренуватися і грати в Києві.

Ще один не мало важливий фактор - це відсутність ЛА у Львові! команда не дограла останній період через відсутність виплат за останньою ЗП.

Рішення приймали голосуванням всім колективом ХК Леви. Наступного дня заборгованість була погашена. Що буде з командою?! Думаю, вона буде грати в ЧУ, про це на останній зустрічі з гравцями, говорив Президент клубу Ігор Чуркін.

Зі свого боку готовий відповісти, що я готовий працювати з усіма хлопцями і з задоволенням зберіг би основу команди на наступний сезон!»


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: