Сергій Сидорчук: "У середині мене все ще "ковбасить"

12 жовтня 09:30
Переглядів: 467
Сергій Сидорчук

Півзахисник «Динамо» Сергій Сидорчук став 16-им футболістом, який забив гол у дебютному матчі за національну збірну України. Після завершення битви з білорусами на «Барисав Арені» він відповів на запитання газети «Спортивка».

- Сергію, ти став якщо не героєм, то точно одним із ковалів нашої перемоги.

- Та що ви кажете, який я герой? Так, радий, що забив, про це навіть не мріяв. Та головне, що виграли і здобули три очки, бо після домашнього програшу словакам втрачати ще два очки було би небезпечно. А ковалями перемоги стала вся команда - у футболі інакше не буває. Ну, а хто забив - справа другорядна.

- І все ж, що ти зараз відчуваєш?

- Словами це передати важко. Емоції настільки переповнюють, що важко не лише підібрати потрібні слова, а й навіть їх вимовити. У середині мене все ще «ковбасить».

- Коли виходив на поле, відчував мандраж?

- Для мене цей матч став дебютом за національну збірну. Я взагалі не вперше отримую виклик, але в попередні рази у кращому випадку потрапляв до заявки, а на поле так і не виходив. Тож чекав на дебют досить довго, але воно того вартувало. Що до мандражу, то коли отримав команду переодягатися, щось у середині ніби йокнуло - і все.

- У гру ввійшов одразу?

- Так. Як кажуть, з перших миттєвостей впіймав її ритм, і відразу виникло відчуття, ніби я весь ігровий час провів на полі.

- Яку установку дав тренер?

- Михайло Іванович попросив, щоби максимально активно діяв в атаці, пропонував себе, шукав вільні зони і за нагоди не боявся бити по воротах. За рахунку 0:0 нам вкрай важливо було забити.

- Ти впорався з установкою на всі сто. Адже з твоєю появою на полі гра дещо ожила, з’явилися моменти, та й, зрештою, ми забили два голи, один із яких на твоєму рахунку.

- Ви знову з мене робитимемо героя. А насправді це просто збіг обставин. Я ж вийшов у середині другого тайму, а це той момент у грі, коли хтось із команд може вже і підсісти. Саме це й сталося з білорусами. Їм теж треба було вигравати, тому вони не встигали повертатися назад. Наша краща функціональна готовність, як на мене, і зіграла вирішальну роль.

- Напевно, не обійшлося і без фарту?

- Звичайно. А хіба у футболі без нього можна виграти?..

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: