Сергій Танасюк: Дратує, що Карпати з командами свого рівня не грають так, як із лідерами

24 вересня 15:00
Переглядів: 180
Сергій Танасюк

Екс-оборонець «Олександрії» й «Карпат» - про завтрашній матч команд на «Ніці»

Свою думку напередодні заключного матчу дев’ятого туру УПЛ «Олександрія» - «Карпати» для UA-Футболу висловлює Сергій Танасюк, котрий у другій половині 90-х виступав за львів’ян, а на початку 2000-х грав у захисті олександрійців.

- У мене як львів’янина песимізму напередодні цього матчу більше, ніж оптимізму, - бере слово Сергій. – З одного боку, «Олександрія» в цьому сезоні виглядає не так переконливо, як навесні. З іншого ж – вдома «чорно-жовто-зелені» продовжують грати добре. Крім того, треба враховувати особливу мотивацію на це протистояння наставника олександрійців Володимира Шарана. Сподобалося, як «Олександрія» розірвала в дербі «Зірку». Хлопці Шарана постійно біжать вперед, б’ються, демонструють принциповість у відборі, вони фізично витривалі, тобто володіють всіми тими рисами, яких бракує нинішнім «Карпатам». Хотів би, звісно, сподіватися на нічию, але поставлю на перемогу господарів з різницею в один м’яч.

Дратує, що «Карпати» з командами свого рівня не грають так, як із лідерами. Бо ж у зустрічах з «Динамо» і «Шахтарем» команда демонструвала справді якісний футбол. Програвала, але ж грала добре. Іноді навіть здавалося, що повертаються часи Олега Кононова. Але враження виявилося оманливим. Падіння продовжується. Мабуть, не можуть знайти правильного підходу до футболістів, належним чином мотивувати команду тренери. Розмовляв з одним із представників команди Кононова. То він казав, що Олег Георгійович міг дізнатися, що в гравця є якісь проблеми побутового характеру і без зайвих пояснень посприяти їхньому вирішенню. Звичайно, виходячи на поле, той футболіст уже не міг не грати за такого тренера.

Нині «Карпати» не те що не можуть забити, а й моментів особливих не мають. І то за умови, що Ґуставо Лещук – справді класний нападник. Проте як він може забивати, якщо недопрацьовує середня лінія, відверто слабо виглядають крайні нападники?

Матч дев’ятого туру української Прем’єр-ліги-2016/2017 «Олександрія» - «Карпати» відбудеться завтра, 25 вересня, о 19:30 на стадіоні «Ніка».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: