Сергій Ташуєв: "Нам прикро зіграти внічию, адже могли і виграти"

23 листопада 23:05
Переглядів: 305
ташуєв

Сєргєй ТАШУЄВ, головний тренер «Металурга»

– Матч видався цікавим. Бурхливий початок у господарів, наша позиційна помилка, пропустили. Потім взяли під контроль гру та м'яч. Провели багато позиційних атак, але не могли доставити м'яч. Одна з позиційних комбінацій, яку ми награвали на тренуваннях, пройшла і ми забили. Другий тайм почали вдало, забили другий м'яч. Гру вели, але, на жаль, вимушена заміна не дозволила нам тактично правильно зіграти. Планували зміцнити опорну зону, щоб не дати суперникові простір, але не встигли. Не вистачило в середині поля гравця. Коли вийшов Даррен О’Ді , нам стало легше. Створили два хороших моменти в кінці гри.

Прикро! Позиційна помилочка захисника, який пустив за спину футболіста: і на протиході обробка, удар. Помилка тактичного плану, на жаль. Молоді хлопці – їм теж властиво помилятися. Нам прикро зіграти внічию, адже могли і виграти. Якщо ж брати в цілому по рахунку, суперник теж старався. Рахунок завжди закономірний.

– Сєргєю Альбертовичу, ви – представник тренерського цеху Росії. Ваша точка зору щодо об'єднаного чемпіонату, який нині активно пропагується в наших двох країнах?
– Я зараз скажу свою думку, але є ще думка нашого керівництва. Моя думка, що чемпіонат і там, і там цікавий – і в Україні, і в Росії. Мені здається дуже багато складнощів, занадто багато. Й інше питання: люди приходять вболівати, якщо приїде два рази «Зеніт», що від цього зміниться? Є свій футбол. Я знаю, що в Росії також не дуже багато прихильників об’єднаного чемпіонату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: