Сергій Владико провів прес-конференцію для ЗМІ

03 вересня 20:40
Переглядів: 139
владико

Сьогодні у Будунку футбола усі бажаючі журналісти могли поспілкуватися з президентом міні-футболу (футзалу) України Сергієм Владико.

Під час прес-конференції Сергій Владико розповів ЗМІ про формати всеукраїнських турнірів, план підготовки національної збірної України згідно з міжнародним календарем до відбору на чемпіонат Європи 2016 року, який пройде наступного березня.

Президент АМФУ зазначив, що збірна України використає усі наявні вікна УЄФА та дотримується усіх запланованих етапів підготовки, крім одного. Діючи чемпіоні Європи італійці відмовились від матчу в Україні через напружену обстановку на Донбасі. АМФУ швидко знайшла іншого суперника – збірну Чехії. Жіноча збірна України з футзалу буде готуватися до неофіційного чемпіонату світу, остаточна дата і місце проведення якого поки невідомі. Збірна планує провести товариські матчі зі збірною Португалії. Молодіжна збірна, яка немає жодних офіційних змагань, поки не має остаточний план підготовки, але Асоціація веде переговори з рядом національних федерацій про товариських матчах команди U-21. У цьому місяці буде затверджений склад Комітету національних збірних.

Сергій Владико нагадав, що цієї суботи запланований старт Екстра-ліги, у якій цього року будуть грати 10 команд. Також президент заявив, що завтра у Будинку футболу відбудеться нарада потенційних учасників Першої ліги, де можуть грати 10-12 команд. Жіночий чемпіонат стартує у кінці вересня та обіцяє багато безкомпромісної боротьби.

Сергій Владико зазначив, що вважає важливим аспектом роботи Асоціації продовження розвитку Аматорського футзальної ліги, яка дуже плідно відпрацювала в минулому сезоні. У цьому сезоні АМФУ планує збільшити кількість команд та регіонів, що приймають участь у АФЛУ.

Президент АМФУ похвалив суддівський комітет, який з минулого року почав великі реформи, направленні на оновлення і підвищення якості суддівського корпусу. Вперше збори проводились за методикою ФІФА, яка дозволила провести комплексний аналіз підготовки наших рефері. Робота в цьому плані ще далеко не закінчена, але суддівський комітет докладає усіх зусиль для підвищення якості роботи арбітрів.

На завершенні зустрічі Сергій Владико зазначив, що чекає від нового сезону безкомпромісної та чесної боротьби серед учасників чемпіонату та бажає успіху всім командам.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: