Сергій Задорожний: "Новачкам доведеться конкурувати за місце в основі"

05 січня 14:19
Переглядів: 167
Задорожний

Головний тренер футбольного клубу "Нива" прокоментував підписання двох гравців та поділився планами на підготовчий період.

— Сергію Михайловичу, минулого тижня "Нива" підсилилась двома новачками — захисником Дугієнком та універсалом Гертом. Розкажіть про переговорний процес з цими гравцями.

— Раніше я говорив, що на позицію центральних оборонців ми шукали високих гравців. Це козир при стандартах, як у наші ворота, так і у чужі. Наприкінці сезону я зателефонував гравцям, які мене цікавили. Серед них був і Олександр Дугієнко. Але тоді він запевнив, що у вінницькій "Ниві-В" його все влаштовує, йому запропонували хороші умови. А наприкінці грудня він сам вийшов на зв'язок і повідомив, що готовий співпрацювати з нами. Мабуть, у попередньому клубі щось змінилось. Ми обговорили всі деталі і підписали контракт. Для нас — хороше підсилення. Дугієнко добротний футболіст. З кращих якостей відзначу хорошу передачу.

— Уже можна стверджувати, що центральна вісь оборони клубу повністю укомплектована?

— Так, ми цю позицію закрили повністю. Хорошим є той факт, що два новачки зіграні між собою, адже виступали в одній команді. Проте їм однозначно доведеться конкурувати за місце в основі з іншими гравцями. Конкуренція, я вважаю, піде на користь команді.

— Андрій Герт може зіграти одразу на кількох позиціях…

— Так, він лівоногий гравець. Може закрити позицію лівого півзахисника та захисника, а також зіграти у нападі. Останнім клубом Андрія був "Нафтовик" з Охтирки. А до цього він пройшов хорошу школу луганської "Зорі". Скажу відверто, що у нього були пропозиції із команд Першої ліги, але я радий, що мені вдалося переконати його приєднатися до "Ниви".

— Менш ніж за місяць команда вийде з відпустки. Скільки зборів плануєте провести у підготовчий період?

— Ми проведемо два повноцінні збори. Команда вийде з відпустки 1 лютого і одразу розпочне підготовку. Перший етап пройде у Тернополі, а на початку березня ми плануємо вирушити на двотижневий збір у Синьків, що у Заліщицькому районі. Там у наявності поле зі штучним покриттям та всі умови для перебування команди. По приїзду, ми розпочнемо безпосередню підготовку до календарної гри у Львові, що попередньо запланована на 31 березня. 

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: