Сергій Задорожний: "Нива" підсилюватиметься якісними футболістами"

20 грудня 12:34
Переглядів: 235
Задорожний

Головний тренер футбольного клубу "Нива" розповів про селекційну роботу у період міжсезоння.

— По завершенні сезону ми відмовилися від послуг ряду футболістів, але цей факт зовсім не повинен лякати наших вболівальників. Основна обойма гравців залишилась. В питанні селекції керівництво клубу йде нам назустріч, адже ми плануємо підсилюватися якісно, що вимагатиме збільшення фінансових витрат. У цьому плані керівники повністю нас підтримують.

Маємо список гравців з якими ведемо перемовини. З деякими із них уже досягнута домовленість. Ще є певні юридичні моменти, але у найближчйші дні на клубному сайті опублікуємо прізвища перших новачків "Ниви".  Я впевнений, що нам все вдасться і ми станемо набагато сильнішими. Важливо, що клуб розивається. Вкладаються немалі гроші в інфраструктуру.

Ми хочемо частіше перемагати на футбольному полі, а тому запрошуємо однозначно сильніших футболістів, ніж ті, які покинули нас. Щодо позицій, то плануємо підписати двох центральних та лівого захисників. Потрібен футболіст у центр поля та два-три гравці групи атаки. Можу запевнити, що 6-7 хороших обов'язково будуть. — підсумував Сергій Задорожний.  

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: