Сергій Зайцев: "Дячук-Ставицький казав, що він спиною швидше ходить, ніж легіонери біжать"

27 листопада 22:31
Переглядів: 189
зайцев

Колишній наставник "Карпат" Сергій Зайцев розкритикував трансферну політику львівського клубу.

"Ми готували трансфери хлопців, які зараз вже грають в національній збірній. Це Коломоєць, Шабанов, хотіли взяти Шарпара і Матвієнка і ще ряд футболістів, але як з'ясувалося, вони за менталітетом нам не підходили.

Було прямо сказано: ми все організуємо, ми все навчимо. Таке було враження, що ми ще їмо з німецької каски, а нам тарілку дадуть.

Те що команда була розібрана - це однозначно Проводив тестування. Ну не може легіонер бігти 30 метрів за 4,5 - 5,0 сек. У нас діти в Академії швидше бігають. Як сказав Юрій Дячук-Ставицький: він спиною швидше ходить, ніж вони біжать.

З легіонерів посилення: Тіссоне, Карраскаль молодий хлопець йому ще рости і рости, ді Франко намагається. Цих гравців можна занести в актив Карпатам, а решта...

Смалійчук - Друді? Хто з них що мені може розповісти? Молодий хлопець? У нього, може і є задатки, але йому ще потрібно вчитися, рости і думати як далі жити. Директор? Нехай він спочатку вивчить скільки людей на поле виходить, а потім вже говорить кого ставити, а кого ні", - сказав Зайцев в ефірі програми "Профутбол" на каналі 2+2.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: