Сергій Зайцев: "Ми працюємо у правильному напрямку"

28 серпня 19:44
Переглядів: 862
Зайцев

Нещодавно закінчився турнір імені Лева Броварського, матчі якого проходили на полях комплексу «Україна» та в Дублянах. Приємно, що золотими та срібними призерами меморіалу стали відразу дві карпатівські команди. Перше місце посіла клубна Академія «зелено-білих» на чолі з тренером Володимиром Безуб’яком», відразу за академіками у групі розташувались хлопці з карпатівської школи, яких тренує Віталій Шумський. 

Бронзові нагороди отримала варшавська «Легія», четверте та п’яте місце посіли команди донецького «Шахтаря» та чеського «Банніка», відповідно. Варто також відзначити, що звання найкращого гравця турніру отримав футболіст команди Віталія Шумського – Тарас Кудь. 

«Щодо організаційних моментів, то самому провести цей турнір було би майже неможливо. Скажу, що спільно з Юрієм Михайловичем Дячуком-Ставицьким давно виникла ідея відновити трохи забутий турнір імені Лева Броварського. У нас є група однодумців з Ігорем Савицьким, Володимиром Безуб’яком, які доклали чималих зусиль, аби футбольні змагання пройшли на високому рівні. Варто сказати, що без підтримки нашого президента ця мрія залишилась би нездійсненною. Петро Петрович завжди підтримує та всіляко сприяє подібним ініціативам для розвитку дитячого футболу «Карпат»

«Ми хотіли зробити стратегічний, солідний турнір серед команд U-17, з хлопцями випускного класу, які перебувають ближче до дорослого футболу. Турнір показав, що ми працюємо у правильному напрямку. Хоча б відзначити ті моменти, що карпатівці двічі обіграли «Шахтар»: і школа, і Академія. Молоді «леви» зіграли хороші матчі високого рівня проти «Легії», «Банніка». Головним є те, що після цього турніру хлопці повинні повірити у власні сили, почуватися вільніше на футбольному полі. Клуб мусить їм у цьому допомагати та всіляко сприяти»
, – розповідає Сергій Ларіонович.

«З кожним роком хочемо збільшувати кількість учасників турніру Лева Броварського, підвищувати його солідність. Будемо запрошувати команди зі Словаччини, Німеччини, щоби команди-чемпіони своїх країн приїхали на турнір до Львова. Відкрию таємницю, що кілька підтверджень від подібних клубів ми вже отримали. Продовжуємо працювати у цьому напрямку, зробимо так, аби такі змагання були цікавими як для наших дітей, так і для глядачів». 

«Найближчим часом наші діти 2002-го року народження повинні їхати на турнір, у якому братимуть участь «Хоффенхайм», «Манчестер Сіті», «Динамо» Дрезден, «Аякс», «Фейєнорд». Також маємо заплановані змагання в академії «Фейєнорда». Скажу, що там буде дуже солідний склад команд-учасників з Англії, Іспанії, Німеччини, Нідерландів. «Карпати» будуть єдиною командою, яка представлятиме Україну. Продовжуємо працювати, намагаємось знайти якусь родзинку, цікаві змагання, аби наші хлопці швидше набирались досвіду, майстерності та прогресували з кожним днем»
, – резюмував спортивний директор «зелено-білих».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: