Сергій ЗЕНЬОВ: "Дивлюся, повинен м’яч залетіти у сітку, потім – ніби перескочить ворота, а попав у штангу"

17 жовтня 18:39
Переглядів: 836
Default Image

Крайній форвард «Карпат» Сергій Зеньов у грі з «Динамо» був чи не найактивнішим у складі львівської команди. Саме в естонця була і найкраща нагода відіграти пропущений м’яч. Про цей епізод та загалом про гру з Сергієм після матчу говорив кореспондент ЗІКу.

– Як тобі сьогоднішня гра з «Динамо», які враження від неї?

– Перший тайм ми провалили, малюнку гри як такого по суті й не було зовсім. У другому таймі все вже було по іншому і гра також з нашої сторони була значно кращою. Одразу з’явилися і моменти. Але шкода, що ми так і не змогли забити.

– У першому таймі в тебе був чудовий момент зрівняти рахунок, але м’яч потрапив у штангу.

– Насправді шанс забити був дуже хороший. Руденко добре віддав довгу передачу мені на хід – я був один. Бачу, що Коваль вибігає мені назустріч. Вирішив перекинути м’яч через нього. Дивлюся, повинен м’яч залетіти у сітку, потім – ніби перескочить ворота, а попав у штангу.

– Що ти відчув у той момент?

– Дуже прикро. Здається, що м’яч вже у воротах і тут штанга. Забракло лічених сантиметрів.

– Ще один момент у тебе був в другому таймі. Ти пройшов з м’ячем метрів 30 і не доходячи до штрафного майданчика, пробив…

– Так, я отримав м’яч, пройшов і настроївся вже на удар. Потім побачив, що можна було і ще дальше пройти. Адже захисники немов би розступилися переді мною. Можливо, почали накривати моїх партнерів, очікуючи, що я віддам передачу. А я пробив, але м’яч трохи звалився з ноги і пішов мимо воріт.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: