Сергій Зеньов: "Приїхав на базу, а там в полі стоять три вагончика"

23 грудня 10:52
Переглядів: 210
Зеньов

Екс-півзахисник львівських "Карпат" Сергій Зеньов, який останні півроку грав за англійський "Блекпул", поділився враженнями від виступів в Чемпіоншипі.

- Як ви взагалі потрапили в "Блекпул" з "Карпат"?

- Я в принципі був не проти спробувати себе в іншому чемпіонаті, та агенти пропонували мене в різні клуби. Так виник варіант з "Блекпулом". Це потім я дізнався, що президент клубу Карл Ойстон так активний на трансферному ринку, тому що звик кожні два роки практично повністю міняти команду, щоб заробити на переходах гравців.

- Що вам сказав Ойстон при зустрічі?

- Я його бачив, по-моєму, всього один раз - коли підписував контракт. Тоді він заявив, що клуб збирається повернутися в прем'єр-лігу. Потім ми з ним взагалі не перетиналися. Спілкувалися тільки з секретарем клубу, підневільним людиною, який нічого не знав і ні за що не відповідав. У мене склалося враження, що більше працівників у "Блекпулі" і не було - тільки президент і його секретар.

- Коли ви зрозуміли, що в клубі щось не так?

- Майже відразу. Підписав контракт, приїхав на базу, а там в полі стоять три вагончика. Ні ремонту, нічого. Правда, тоді мені пообіцяли, що скоро все приведуть в порядок. Потім я вийшов на тренування - а там вісім чоловік. І я в тому числі.

- На що були схожі ваші тренування?

- Розім'ялися, побігали по колу, іноді навіть двосторонки грали - чотири на чотири. Причому у нас адже тоді жодного воротаря не було, так що часом без воріт ганяли. Тренер, бельгієць Жозе Рига, був в шоці. Йому ж Ойстон пообіцяв купити гравців, але після мого трансферу ще довго не міг укомплектувати команду. Тому збори довелося скасувати, форму ми так толком і не набрали, гравців привезли в останній момент - не дивно, що сезон так склався. Коли перегляди були, я навіть імена не встигав запам'ятовувати. Коли почали грати, в першому матчі у нас в запасі не було воротаря, а на заміну вийшов 17-річний хлопець.

- Керівництво клубу намагалося якось витягти вас з цієї ями?

- Та яке там, воно тільки заважало. У нас було всього два тренера, Рига і його помічник. Помічника звільнили першим, тому що треба було хоч когось призначити винним у відсутності результату. А як тільки президент дізнався, що Кларка звільнили з "Бірмінгема", то вирішив покликати його і по-швидкому замінити Ригу. При цьому бельгієць був єдиною людиною, хто хоч якось намагався врятувати "Блекпул".

- Що змінилося, коли на зміну Ризі прийшов Кларк?

- Ойстон напевно знову нажився на трансфери, тому що новий тренер привів з собою 15 осіб, а всіх гравців, взятих влітку, посадив в запас. Мені він прямо так і сказав - іди побігай поряд, ти мені навіть у заявці не потрібен. При цьому я б міг спокійно сидіти в клубі до кінця контракту, мене ніхто не гнав, але зрозуміло було, що грати я не буду. Я себе поважаю, тому вирішив розірвати контракт на початку грудня і повернутися в Естонію. Поки Ойстон у "Блекпулі", нікому туди їхати не раджу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: