Сергій Зеньов: "Таврія" – моя улюблена команда"

21 квітня 15:33
Переглядів: 170
зеньов

У свій 25-ий день народження Сергій Зеньов розпочав матч із лави запасних. А на свій 150-ий офіційний матч за «Карпати» естонець вийшов по перерві і вже за 4 хвилини забив переможний гол.

– На трибунах не чисельні уболівальники зраділи, коли тебе не виявилося у стартовому складі. Мовляв, «спец» по «Таврії» не зіграє...
– Так вже вийшло, що «Таврія» – моя улюблена команда. Якщо не помиляюся, то в Сімферополі я забиваю вже третій гол, ще один забив їй у Львові. 

– Непоганий подарунок на день народження?
– Звісно! Зранку мене вітали і з особистим святом і з Великоднем. Але нічого особливого не було – привітали, поаплодували, так само, як і всім іншим гравцям нашої команди. 

– Тобі лише 25, а здається, що тут ти вже півжиття провів...
– Вже й сам про це думав. Так здається, що приїхав нещодавно, всього шість років тому, тоді мені було 19. А тепер виходить, що провів тут уже стільки часу. Частинка моєї душі залишається у Львові. Все таки, шість років це дуже серйозний термін. 

– Як команда готувалася до виїзду в Крим? 
– Спокійно. Не було у нас паніки, ми не боялися. Все ж до нас вже їздили сюди інші команди. 

– Ти знову забив головою. Причому усе вийшло дуже зряче. 
– Я набігав, бо знав, що Бартуловіч буде навішувати. Справді, вийшло красиво. Чи могли ми забити більше? Я так вважаю: якщо не забили, значить не заслужили. Але добре, що перемогли.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: