Сергію КУЗНЕЦОВУ – 28!

31 серпня 19:56
Переглядів: 262
Default Image

Нерідко можна почути, що гравець перебуває не в своїй команді, або виступає під керівництвом не свого тренера. Схоже, Сергій Кузнецов у «Карпатах» знайшов і перше, і друге. Йому до душі тактична схема Олега Кононова, де він грає роль центрального нападника, його люблять уболівальники і бояться захисники суперники. Чого ще треба футболісту?

Сьогодні Кузнецову 28 років, а це означає, що в кар’єрі наблизився період розквіту. Тепер вже не можна дозволити собі розслаблятися на полі, бо в команді є достатньо молодих гравців, які готові при першій-ліпшій нагоді замінити Кузнецова. Але він це і сам розуміє. До виконання своїх обов’язків завжди ставиться професійно. На полі виконує величезний обсяг роботи – встигає і обороні допомогати, і захисників суперника тримати в тонусі. А у грі на другому поверсі Сергій один з кращих в Україні.

Тож ми бажаємо Сергієві постійного прогресу. Бажаємо голів у матчах Прем’єр-ліги та Ліги Європи. Бажаємо травмам обходити нашого гравця десятою дорогою. І, звичайно, щиро зичимо йому домашнього тепла та затишку.

Нехай тобі щастить!

ФК Карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: