Серхіо Наварро: "Робимо так, щоб фани гордилися своєю командою"

29 червня 18:15
Переглядів: 174
Наварро

Львівські «Карпати» провели перший товариський матч на польських зборах проти «Пущі». Перемогу команда здобула, але не результат є головним та важливим. Головний тренер команди Серхіо Наварро розповів про своє бачення підготовки «зелено-білих» до нового сезону. 

«Звичайно, зміни будуть, але вони стосуватимуться хіба манери гри команди. Гравці ці зміни побачать і відчують, а ще зможуть покращувати себе з кожним новим заняттям. Ми з ними працюємо через конкретний концепт. Частина гравців його знає, але забула, а частина ще не знає. Загалом, команда перебуває у процесі змін і цей процес обопільний: ми пізнаємо команду, а команда – нас. Ми вже працюємо два тижні, процес налагоджується». 

«Збори – дуже важливий процес. Для чого ми їхали в іншу країну? Для того, щоб постійно бути в одному середовищі. Збори важливі з усіх ракурсів і точок зору. Всі ми люди і нам дуже важливо порозумітися. Ми переслідуємо одну мету». 

«Я задоволений грою проти «Пущі». Те, над чим ми працювали, гравці намагалися відобразити на полі. Звичайно, хтось з уболівальників, як мені відомо, залишився не задоволений, але варто зрозуміти, що гравці втомлені від проведеної роботи. Як і наші уболівальники, ми хочемо грати в привабливий футбол, але не за один день». 

«Експерименти зі складом? Я б не називав їх так. Ми пробуємо гравців на різних позиціях, щоб знати, чи зможуть вони в майбутньому допомогти команді. Зараз якраз сприятливий період для такого роду дій. Ми хочемо подивитися на гравців на різних позиціях. Повторюся, всі стараються і це нас задовольняє. Ми будуємо команду і певну модель гри». 

«Мені подобається те, що львівські уболівальники критично налаштовані. Я хочу їх трішки заспокоїти. Ми будемо робити все для того, щоб вони залишилися задоволеними і гордими за свою команду. Новачки? Наразі основний склад не сформований. Можуть приїхати нові виконавці, для конкретного підсилення» – підсумував Серхіо Наварро.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: