Серхіо Наварро: "Завжди відчуватиму провину перед вболівальниками"

15 вересня 12:36
Переглядів: 195
Наварро
Серхіо Наварро повідомив, що він та його помічники знімають з себе обов’язки тренерського штабу команди.
 
«Хочу повідомити, що я, як головний тренер, та мої помічники, більше не будемо виконувати обов’язки тренерського штабу ФК «Карпати». Ми приїхали сюди, взявши на себе досить вагомий виклик. Відкинули багато інших пропозицій, оскільки всім серцем вірили у цей проект. Виклик був нелегкий, ми приїхали у зовсім іншу країну, як іноземці. Приїхали з бажанням сформувати команду, яка б показувала зовсім інший футбол. Цей футбол допоміг би нам створити нові сторінки в історії клубу. Ми є професійними людьми, розуміємо всю відповідальність. Ситуація, яка склалась є доволі непростою». 
 
«Мені б хотілось подякувати тим людям, котрі допомагали нам на цьому непростому шляху. Хочу подякувати від свого імені та тренерського штабу нашому Президенту – Петру Петровичу Димінському. З перших днів знайомства він допомагав нам, намагався передати розуміння карпатівського духу. Він знає, що ми вдень і вночі наполегливо працювали задля позитивних результатів. Петро Петрович дуже хороша людина, дякуємо за його близькість, віддачу, бажання створити справжню команду». 
 
«Також хочу подякувати генеральному директору Юрію Дячуку-Ставицькому, який завжди простягав руку помочі. Олегу Смалійчуку та Даріо Друді, вони повірили в нас. Михайлу Дячуку-Ставицькому та Богдану Стронціцькому, які допомагали досягти поставлених цілей. Подякувати футболістам, які були у нас в команді та зі всім професіоналізмом докладали зусиль, аби зрозуміти футбол, котрий ми намагались прищепити. Медичному персоналу, вони допомагали якнайшвидше відновити наших гравців. Адміністратору, водіям, які полегшували роботу; перекладачам, без яких було б важко спілкуватись з журналістами та командою. Всім людям, котрі працюють у клубі та намагались полегшити наше перебування у Львові, працівникам тренувальної бази». 
 
«Хочу сказати величезне «дякую» вболівальникам, я завжди відчуватиму провину перед ними. Це ті люди, які кожного дня вірили у нас, але, на жаль, я не зміг допомогти. Хочу подякувати цій країні та місту, де люб’язно мене прийняли». 
 
«Мене завжди запитували про синьо-жовту стрічку на руці, я залишу її на пам'ять про цю країну, про місто та клуб, перед яким відчуваю провину. Хочу подякувати журналістам за те, що завжди були поруч з нами. Розумію, що ваша робота пов’язана з багатьма моментами, зокрема, з критикою».
 
«Хочу ще раз всім подякувати. Наш тренерський штаб хоче, щоб ви й надалі підтримували команду. Впевнений, наступний тренер зможе допомогти «Карпатам». Ситуацію можна змінити, потрібна підтримка вболівальників, футболісти мають все, щоби це зробити. Хоч і з далекої відстані, та ми й надалі будемо слідкувати за цим клубом» – підсумував Серхіо Наварро.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: