Серпень для вихованців Львівського училища фізичної культури був багатий спортивними подіями

13 жовтня 15:55
Переглядів: 83
ЛУФК

У Мілані відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное, де в чергове відзначився цьогорічний випускник училища Тарас Міщук. Тарас виборов бронзову медаль у перегонах на каное-двійці на дистанції 500 м. Ще один вихованець училища Віталій Вергелес (вип. 2007 р.) став срібним призером у каное-четвірці на 1000 м. Якщо додати сюди ще молдавські «срібло» Олега Тарновського (вип. 2009 р.) та «бронзу» його молодшого брата Сергія, то веслувальна школа безводного Львова у Мілані виглядала цілком пристойно.

На чемпіонаті Європи з сучасного п'ятиборства у м.Бар (Великобританія) чемпіоном старого континенту у чоловічій естафеті став Юрій Федечко (вип. 2012 р.). Брат Юрія Андрій (вип. 2008 р.) посів 4 місце у чоловічому командному турнірі, а Валерія Пермикіна (вип. 2013 р.) – дев’яте у жіночому.

У серпні пройшли європейська та світова першості з вільної боротьби серед кадетів – спортсменів віком до 18 років. На чемпіонаті Європи у м. Суботіца (Сербія) І місце посіла студентка І курсу Ангеліна Лисак. Срібну медаль виборола десятикласниця Вероніка Рябоволова, а Ольга Загайська (І курс) і Юрій Ідзінський (11 кл.) стали бронзовими призерами.

Через два тижні на чемпіонаті світу у Сараєво (Боснія і Герциговина) Ангеліна Лисак повторила свій Європейський успіх і стала ще й чемпіонкою світу. Євгенія Павлова (І курс) посіла п'яте місце, Анастасія Падошик (10 кл.) восьме, Вероніка Рябоволова дев'яте, Ольга Загайська десяте.

На юніорському чемпіонаті світу у м. Сальвадорі (Бразилія) бронзовою призеркою стала Оксана Лівач (вип. 2014 р.).

На чемпіонаті світу з велоперегонів на треку серед юніорів (м. Астана, Казахстан) студент ІІ курсу Віталій Підківка показав шостий результат у командній гонці переслідування.

Бронзовою призеркою юніорського чемпіонату Європи з боксу повернулася додому учениця 11 класу Олександра Харитонюк. Олександра посіла ІІІ місце у ваговій категорії до 60 кг.

Першокурсниця училища Соломія Гнип дебютувала серед елітних спортсменів на етапі Кубка світу зі стрільби з лука у Вроцлаві. Дебют виявився не надто приємним – Соломія вибула на 1/24 стадії змагань, але набутий досвід залишився. Участь у етапі стрілецького Кубка світу у азербайджанській Габалі взяли однокурсники Соломії Павло Коростильов (дванадцяте місце) та Поліна Конарєва (сорок п'яте).

Задавали тон вихованці ЛУФК і на всеукраїнських змаганнях. Чемпіонами України з велосипедного скретчу (різновид групової гонки) стали студент ІІІ курсу Роман Гладиш та випускниця 2011 р. Тетяна Клімченко. У медісоні Гладиш срібний призер, а Віталій Підківка (ІІ курс) – бронзовий. На юнацькому чемпіонаті України серед юнаків, який проходив паралельно, переможцями у омніумі (велосипедне багатоборство) стали Олександр Кривич (10 кл.) та Софія Холод (11 кл.).

На командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное у Полтаві дворазовою чемпіонкою стала цьогорічна випускниця Анастасія Горлова. Анастасія перемогла у байдарці-одиночці та байдарці-четвірці на 200 м. Разом з Горловою у чемпіонській «четвірці» сиділи Оксана Сторожук (вип. 2014 р.), Ольга Шостак (вип. 2015 р.) та Софія Коваль (І курс). Окрім того, дівчата вибороли «срібло» на дистанції 500 м.

Дві срібні нагороди в активі студентів училища Олександра Шеметила (ІІІ курс) та Андрія Корця (ІІ курс). Олександр і Андрій посіли ІІ місце у перегонах на каное-четвірках на дистанціях 1000 і 500 м. На 500 м хлопцям асистував також першокурсник Сергій Нагорний.

Боксер Юрій Возний (9 кл.) переміг на Всеукраїнському турнірі найсильніших юнаків у Коломиї, а Андрій Тишковець (І курс) – на турнірі на призи братів Кличків у Бердичеві.

Обидва турніри є етапами відбору до збірних команд України для участі у Європейських першостях серед школярів та молоді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: