Сесія Львівської міської ради затвердила програму "Відкриті кубки Львова 2016"

22 квітня 10:15
Переглядів: 157
День фізичної культури і спорту

Спорт – один з пріоритетів для Львова. Сьогодні на сесії ЛМР було затверджено програму «Відкриті кубки Львова 2016». Розвиток та збільшення кількості спортивних заходів в місті є основним завданням Програми, в межах якої надаватимуть фінансову підтримку на проведення спортивних заходів.

«Це унікальна програма не лише для Львова, але і для інших міст в Україні. Ми цією програмою започатковуємо новий формат стосунку міста із спортивними федераціями. І намагаємося створити іміджеві спортивні події кожного місяця з тих чи інших видів спорту.

Місто є повноцінним гравцем і основним організатором Кубків з тих чи інших видів спорту.

Ми забезпечуємо покриття аж 70% від загальної кількості вартості організації Кубків. І чітко в програмі прописані стрічки видатків і норми витрат, які повністю проговорені із спортивним середовищем.

Програма також погоджена і винесена на обговорення громадською спортивною радою», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Збільшення кількості спортивно-масових заходів, підтримка спортивних федерацій в організації та проведенні відкритих кубків м. Львова з офіційно визнаних в Україні видів спорту і є основною метою програми “Відкриті кубки Львова“.

Дана програма – це конкурс на здобуття фінансової підтримки та співфінансування для проведення спортивних змагань - кубків Львова з офіційно визнаних в Україні видів спорту.

Учасниками конкурсу можуть бути спортивні федерації діючі на території м. Львова та Львівської області чи офіційно визнані місцеві осередки Всеукраїнських федерацій з усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні.

Якщо в межах одного виду спорту на здобуття підтримки є одночасно спортивна федерація м. Львова та спортивна федерація Львівської області, то перевага при участі в конкурсі надається спортивній федерації м. Львова.

Обов`язковою умовою проведення змагань у рамках цієї Програми є забезпечення відеотрансляції заходу он-лайн.

Для участі у Програмі спортивні федерації мають подати такі документи:

Аплікаційна форма на участь у Програмі (наведена у додатку 1 до цієї Програми) із зазначенням суми очікуваної фінансової підтримки.

Протокольне рішення відповідної спортивної федерації про подання заяви (аплікаційної форми) на участь у Програмі.

Коротка презентація заходу, що подається для участі у Програмі.

Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи.

Копія установчого документа спортивної федерації.

Копія довідки про взяття на облік у державній податковій інспекції.

Копія довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Копія рішення про внесення організації до реєстру неприбуткових організацій.

Розрахунок потреби у бюджетних коштах і напрямки використання бюджетних коштів, підписані керівником та засвідчені печаткою спортивної федерації, але не більше 70% від загальної суми кошторису проведення заходу та не більше 150 000 грн.

Відповідно до Програми можуть бути покриті такі статті витрат:

Оренда приміщень.

Оренда технічного забезпечення та оргтехніки.

Оренда спортивного обладнання та інвентарю.

Виготовлення поліграфічної продукції.

Транспортні витрати.

Витрати на харчування (відповідно до норм витрат, наведених у додатку 2 до Програми)

Нагородження спортсменів (відповідно до норм витрат, наведених у додатку 2 до Програми).

Оплата проживання суддів та спортсменів.

Оплата медіа послуг.

Виготовлення візуальної продукції.

Закупівля канцтоварів.

Закупівля сувенірної продукції (відповідно до норм витрат, наведених у додатку 2 до Програми).

Представницькі видатки, у тому числі оплата відрядження представників Всеукраїнських та міжнародних федерацій при проїзді у вагонах залізничного сполучення другого класу (купе) чи авіаперельотах економ класу за наявності проїзних документів та автобусним сполученням.

Прийом документів для участі у Програмі проводиться у двотижневий термін після оголошення конкурсу.

Конкурсний відбір серед кандидатів на участь у Програмі здійснює конкурсна комісія у двотижневий термін після завершення прийому документів, яку утворює директор департаменту гуманітарної політики.

Календарний план переможців конкурсу на участь у Програмі управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики погоджує з постійною комісією культури, молодіжної політики та спорту.

За результатами конкурсу управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики інформує заявників про прийняті рішення відповідно до законодавства України.

Підставою для здійснення фінансової підтримки є розпорядження Львівського міського голови про надання фінансової підтримки переможцям конкурсу згідно з цією Програмою.

Кошти на проведення відкритих кубків Львова надаються згідно з цією Програмою спортивним федераціям м. Львова чи Львівської області та перераховуються у грошовій формі на казначейські рахунки заявників.

Надання фінансової підтримки здійснює департамент гуманітарної політики на підставі розпорядження Львівського міського голови за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова на 2016 рік.

Надання фінансової підтримки спортивним федераціям здійснюється на підставі підтверджуючих документів, якими є відповідні угоди з підрядниками, що надають послуги проживання, харчування тощо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: