Сесія Олімпійської академії України відзначила своїх тернопільських колег

18 лютого 10:40
Переглядів: 139
олімпіада

За підсумками діяльності у 2014 році, Тернопільське обласне відділення Олімпійської академії України було визнано кращим. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Таке рішення прийнято на XVІ сесії Олімпійської академії України, яка відбулась у Києві. Тернополян відзначено за значний внесок у розвиток олімпійського руху, олімпійської освіти та виховання молоді на ідеях олімпізму.

Також під час роботи XVІ сесії Олімпійської академії України сесії було наголошено, що протягом 2014 року діяльність цієї організації та її регіональних відділень спрямовувалась на популяризацію олімпійського руху, сприяння духовному збагаченню людей, поширення обміну цінностями національної культури під знаком ідей та принципів олімпізму, впровадження освітніх та культурних програм.

Тернопільське обласне відділення олімпійської академії України знаходиться у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, голова відділення — завідувач кафедри фізичного виховання вузу доцент Андрій Огнистий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: