Сестри Кравчук: Головне - не здаватися

01 лютого 14:02
Переглядів: 317
санний спорт кравчук

Нова інформація про успіхи кременецьких саночниць, студенток Тернопільського національного педагогічного університету, сестер Світлани та Анжели Кравчук. В австрійських Альпах, де вони в складі збірної України змагаються на етапах Кубка світу з натурбану, паралельно зі стартами четвертого етапу в гірському містечку Умхаузен відбувся ще й цьогорічний чемпіонат Європи із санних перегонів на натуральних трасах.

Із трійки наших співвітчизників (разом із сестрами виступав і львів’янин Роман Лось) найкращий результат продемонструвала Світлана Кравчук — тринадцяте місце в заїздах жінок на одномісних санях. Її сестра фінішувала 25-ю, а Роман Лось у змаганнях чоловіків замкнув двадцятку кращих. У заїздах на санях-двійках екіпаж у складі Світлани Кравчук і Романа Лося посів чотирнадцяте місце.

Минулих же вихідних дружна компанія любителів спускатися на санях зі схилів перебралася до селища Оланг. П’ятий етап Кубка теж підтвердив закономірність показаних вітчизняними атлетами напередодні результатів. Разом зі ще одним львів’янином Мар’яном Гузнером названі спортсмени фінішували восьмими в командних перегонах. В індивідуальних заїздах найкраще виступила Світлана Кравчук, посівши чотирнадцяте місце. А разом із Романом Лосем зуміла пробитися до десятки кращих серед дуетів.

Натомість олімпійська збірна України, до якої входять кременецькі атлети Андрій Мандзій та Олександр Оболончик, останні старти перед від’їздом до Сочі провели минулих вихідних у латвійській Сигулді, де визначалися лауреати ювілейного, 45-го чемпіонату Європи із санного спорту. Не здивую, коли скажу, що серед медалістів співвітчизників не виявилося. Найкраще українці виступили в командній гонці — сьоме місце. До цього досягнення долучився лише Олександр Оболончик, який разом із львів’янином Романом Захарковим змагається в двомісному екіпажі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: