Шахістка Марія Музичук – переможець премії "Люди-бренди" у номінації "Спорт"

11 квітня 15:59
Переглядів: 276
Музичук

8 квітня у Львові відбулася церемонія вручення першої премії “Люди-бренди”. Люди бренди – це люди, які своєю діяльністю роблять промоцію Львову на рівні України чи за кордоном, люди, чиє ім’я стало “брендом” у певній галузі.

Номінація вручалася і у галузі спорту. Так, на перемогу у номінації  “Спорт” претендували одразу 4 видатних львів’ян:

- Мирон МАРКЕВИЧ –головний тренер ФК “Дніпро”, ТОП-10 кращих футбольних тренерів світу ;

-Марія МУЗИЧУК – українська шахістка, гросмейстер, XV чемпіонкою світу зі шахів;

- Андрій КОТЕЛЬНИК – український боксер, чемпіон світу за версією WBA;

- Олег ЛУЖНИЙ – головний тренер ФК “Карпати”, екс- футболіст ФК “Динамо”.

За підсумками голосування перемогу у номінації спорт перемогу заслужено здобула Марія Музик – 15-та чемпіонка світу з шахів серед жінок, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури. Нагороду переможниці випала честь вручити експерту премії, начальникові Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолію Ігнатовичу. Подарунки та символічну дошку для Марії отримала сестра Анна Музичук – дворазова чемпіонка України, чемпіонка світу з шахів серед жінок до 20 років.

Зазначимо, що до визначення переможців залучили 71 експерта, а також широке коло громадськості за допомогою інтернет-голосування. Загалом до вибору людей-брендів долучились понад 15000 респондентів. Організаторами заходу виступив національний комітет Всеукраїнської премії “Люди XXI століття”, а ідейними натхненниками проекту – Володимир Місяйло (засновник премії “Люди року”) та Лілія Пазен-Болкіт. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: