"Шахтар" (Донецьк) - ПФК "Олександрія" 2:0. "Шахтар" не зрадив традиції

19 липня 23:12
Переглядів: 325
Шахтар

«Шахтар» (Донецьк) - ПФК «Олександрія» 2:0 (1:0) відео голів

19 липня. 17:00 Львів. «Арена Львів». Глядачів: 2.634. Температура +33С. Арбітр: Іван Бондар (Київ).

«Шахтар»: П’ятов, Срна, Ордець, Ракицький, Азеведо, Малишев, Фред, Марлос (Дентіньо 75), Тейшейра, Бернард (Гладкий 64), Едуардо (Коваленко 64).

ПФК «Олександрія»: Новак, Микицей, Басов, Шендрик, Сухоцький, Запорожан, Банада, Ґолєнков, Чорній (Грицук 72), Полярус (Козак 58), Коломієць (Пономар 82).

Голи: Алєкс Тейшейра (23, 80).

Попередження: Малишев (38) - Ґолєнков (13), Микицей (83), Банада (88).

Матч, як годиться, розпочався із виконання національного гімну України. Після чого на розпаленій спекою «пательні» розпочалася гра. І, як заявив, з посмішкою на обличчі, наставник гірників, то навіть бразильцям у таку погоду важко боротися з жарою, а що вже казати про українців.

Новий спонсор чемпіонату впровадив для команд обов’язкове фотографування. Щоправда фотомайстри виявились не готовими до такої оперативності, коли дві команди одночасно позують представникам ЗМІ. Та й цікаво, як до цього нововведення віднесуться забобонні тренери?

Матч відбувся і сенсації не сталося. Донецькі футболісти свою стартову переможну домашню серію продовжили до числа 7. Нині їхньою здобиччю стала команда з Олександрії, керована Володимиром Шараном. Це завдяки його вказівці представники Кіровоградщини з перших хвилин, в надії забити швидкий гол, кинули у бій усі свої сили, яких гравцям на весь поєдинок не вистачило.

Слід зазначити, що львівська публіка вкотре проігнорувала футбол. Гра була варта уваги. На 2-й хвилині олександрійці потурбували П’ятова. Проте Андрій не з лякливих і відвів загрозу.

Через 4 хвилини уже пані Фортуна послала на допомогу Новаку …поперечину і наділила Андрія нечуваною спритністю. Як йому вдалося зреагувати на удар Едуардо, багато хто дивувався. Навіть, коли у грі один такий момент, то вже варто йти на стадіон, аби таке диво побачити на власні очі.

Врешті є гол. Алєкс Тейшейра, отримавши передачу від Срни і маючи по сторонах два …"мішки", все ж прорвався і завдав невідпорного удару. 1:0 «Шахтар» попереду. Скромна група підтримки донецького клубу, тримаючи поперед себе жовто-блакитний стяг України з написом Донецьк, ожила.

Ще гарніший гол забив Ордець на 33-й хв. Іван виконав удар головою у стилі «бабусі», тобто Віталія Старухіна. Однак суддя на лінії угледів у цьому моменті порушення правил і зафіксував положення поза грою. Шкода, коли такі м’ячі не йдуть у залік футболістові.

У другому таймі малярі не поміняли ні фарб, ні пензлів. Тож візерунок не змінився. Одразу промахнувся Марлос. М’яч полетів до горобців, а Едуардо ледь сам не опинився у сітці. Але водиці від Новака встиг ковтнути. До молодого Малишева приєднався не менш талановитий Коваленко. Разом хлопці погуляли по карному майданчику вдосталь. І голи від них посиплються дуже скоро.

Раптом із сектора гірників понеслося «Плахой футбол!» і у цей момент Алєксу Тейшейра вдруге змусив до капітуляції Новака. По завершенні матчу бразильця визнали кращим футболістом поєдинку і вручили приз.

Поява на полі Михайла Козака обіцяла цікаву гру. Проте вихідцю з ФК «Львів» цього разу не вдалося реалізувати свій потенціал. Міг «розмочити» рахунок і Віталій Пономар, але м’яч після його удару пролетів повз стійку в аут.

Команди не розчарували, але видно, що футболісти поступово входять у ритм чемпіонату. Тому далі буде цікавіше. А «Шахтар» не зрадив традиції знову переміг.