"Шахтар" - "Динамо": Титани за золотом!

26 квітня 12:02
Переглядів: 1079
шахтар динамо

Матч «Шахтар» - «Динамо»: шлягер весняної частини чемпіонату. Обидва колективи о 19:30 стартують в столиці Галичини за черговим українським футбольним золотом на «Арена Львів».

Для «Динамо» після поразки на євроарені єдиною втіхою своїм прихильникам може послужити перемога над донецьким «Шахтарем». Як і для гірників повинен стати таким собі ароматом для покращення власних настроїв. Щоб там не казати, але баварський нокаут і п’ятиочкове відставання від динамівців столиці України змушують донеччан до непоступливості. Так, Київ може вирішити долю чемпіонства, але і Донецьк матиме на своєму львівському полі змогу загострити змагання за золоті медалі. Тож хтось, комусь, мабуть, втре носа. Але, хто кому і як? Відповідь на ці та інші питання дізнаємось вже після фінального свистка судді матчу Анатолія Жабченка з Хмельницького, якому вперше довірили таку місію.

Якось так повелося, що у нашому футбольному середовищі, що більше говориться про таке собі донецько-київське протистояння. Але я волію побачити гру, а не боротьбу з елементами провокацій. Адже у складах одної та іншої не бракує класних футболістів, але разом із тим мають гравців, які можуть піддатися, зайвим у спорті, провокаціям. Тут уже на перший план повинна вийти робота служителя Феміди. На яку гру він дозволить, так вона і розвиватиметься. Зараз «Динамо» в чемпіонаті ніби і фартить, і вони посідають перше місце, але і «Шахтар» може багато чого змінити у турнірній таблиці, де все ще їх міцних гірницьких, але напітнівших рук, вислизає чемпіонський титул.

Валерій Яремченко, який трудився навіть в «Карпатах», прогнозує: «Гра рівних суперників і шанси у них – 50х50». Натомість мій сусід, який з дитинства уболіває за киян, нагадує: «Наше покоління виховане на «Динамо», тому йду на стадіон з надією на перемогу «блакитно-білих».

Однак, на мою думку, публіка на львівській арені гостинно віддасть перевагу одному і другому колективам. «Динамо» за повагу, а «Шахтареві» за вдячність, що оживив «Арену Львів» і за те, що «возив» до нашого міста футбольну сметанку Європи. Тож для вболівальників у цій грі на кону хороший футбол, який повинен справити кожному радість.

Команда, якою опікується Луческу, на відміну компанії Реброва, перебуває у сприятливішому становищі. Гірники мали більше часу на відпочинок. А кияни, в обрізаному складі, безрезультатно палили сили у Флоренції. Шахтарі, і то, мабуть, не всі, стежили за цією телекартиною і, не надто переймаючись результатом, на кілька годин пізніше полягали спати. Але у фізичному плані вони повинні зберегти більше сил.

До того ж цей поєдинок, як і всі решта ігор туру пройде під девізом просування ідеї відвідування футбольних матчів вболівальниками з обмеженими фізичними можливостями. Чудово, що таким чином усі можемо бути рівними серед рівних. Тож, дай Боже, аби і в державі так було!

Чим ще цікавий цей матч. Для когось це копія «Реал» - «Барселона», але для нас, українців, гра, яка може подарувати країні ім’я нового чемпіона України сезону 2014/15. Тож, без запізнень і до зустрічі на «Арена Львів»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: