Шахтар - Гент 5:0. Післяматчева прес-конференція Паулу Фонсеки

21 жовтня 14:00
Переглядів: 141
Фонсека

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека прокоментував результат матчу проти "Гента" (5:0).

- Була чудова перемога, чудова гра з нашого боку. Ми грали проти сильної команди, яка виграла на останніх вихідних 3:0 у першої команди чемпіонату Бельгії. Думаю, з тактичної точки зору ми сьогодні діяли ідеально, провели сильну гру, все було добре. Думаю, що нам дуже сильно допоміг перший гол. Старалися відбирати м'яч на першій стадії атак "Гента" і у нас це виходило.

Після першого голу отримали простір, за допомогою якого могли проходити далі і забивати голи. Ключ нашої перемоги – те, як ми себе проявляли в захисті. А проявляли ми себе добре.

- Хочеться дізнатися про стан Віктора Коваленка, який залишив поле в першому таймі.

- Сьогодні ще рано щось казати, гра тільки закінчилася, ще не маємо конкретної інформації. Завтра отримаємо результати тестів і зможемо щось сказати конкретніше з цього приводу.

- Сьогодні була гарна гра і яскрава перемога. А ще сьогодні – День народження арбітра. Ви якось його привітали?

- Я навіть не знав, що у нього День народження. Але користуючись нагодою, від імені "Шахтаря" вітаю його зараз. Ми часто говоримо про команди, але варто згадувати й арбітрів. Сьогодні арбітраж був на високому рівні, тому я вітаю суддю.

- Перемога вийшла легкою, рахунок переконливий, але незабаром на вас чекає матч у Генті. Чи не розслабить сьогоднішній рахунок вашу команду?

- Вона просто не може розслабитися. Ми повинні забути сьогоднішній матч. В нас попереду важкий матч чемпіонату – ми повинні сфокусуватися на ньому. Я не дозволю футболістам розслабитися.

- Після вчорашньої прес-конференції ми переконалися, що ви любите ефектні речі… Сьогодні ми побачили п'ять голів. Який з них був найефектнішим?

- Всі голи були хорошими. Мені зараз важко вибрати, який найгарніший, адже голи – це завжди гарно.

- Можливо, Максима Малишева?

- Я бачу, ви закохалися в Максима (жартує). Ні, вчора ми просто жартували, щоб розслабити Малишева. Але так, його гол був гарним.

- Здається, що схема суперника з трьома захисниками не створила вам ніяких труднощів?

- Я повторюся: до цієї схеми ми не звикли. В тренера "Гента" вона відпрацьована дуже добре. Вона складна. Але ми добре підготувалися і зуміли її знешкодити. Тут мова не про малу кількість гравців у захисті. Тут мова про вплив в цілому на гру, на динаміку, на насиченість. Тому не будемо вдаватися до деталей.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: