"Шахтар" - "Карпати". Донецьк + Львів = любов

05 квітня 08:30
Переглядів: 474
карпати шахтар 3:2

05.04.2014. 17:00. Донецьк. Стадіон «Донбас Арена». Арбітр – Костянтин Труханов (Харків)

Донецький клуб, мабуть, єдиний в Україні, де вболівальники не об’єднані спільною турботою про свою команду. Більше того, вони поділені на два табори проукраїнський і проросійський. А це вже політика. Цікаво було б довідатися, особливо у тих других, відповідь на такі питання: «Не стань Україна незалежною, чи Рінат Ахметов очолював би фінансову вершину Європи і чи ця команда досягла б подібної слави на континенті?»

У такому випадку непросто знайти спільну мову навіть на власному стадіоні. Можливо через таку аудиторію гірникам, попри останню перемогу, непросто вийти на попередній рівень - у двох останніх матчах пропускають «свою» двійку.

Мірча Луческу, як і Олександр Севідов, змушений буде вносити у склад корективи : не зможе використати у цій грі Олександра Кучера і Дмитра Чигринського, через дискваліфікацію не зіграє і Тарас Степаненко. Хоча, решта футболістів «Шахтаря» зможе звернути гори, аби не Карпати.

Так, гірники можуть програти кожному супернику, але тепер у час «золотої лихоманки» вони не мають права на …падіння. Хоча, півтора десятка років в Донецьку поділили очки, а у цьому сезоні навіть програли матч у Львові. Так - це той поєдинок з «фер плеєм», коли один тренер не подав руки іншому, пам’ятаєте панове?

Щодо «Карпат» - то ця команда продовжує залишатися таким собі українським футбольним …«везувієм», котрий час від часу димить. Після останньої заяви тренера Севідова, коли пан Олександр заявив про будівництво нової команди на фундаменті львівських вихованціви. Легіонери і орендовані майстри не приховували розчарування своїм статусом …резервістів.

Епізод, коли клуб подає на свого гравця в суд, правду пишучи, дивує. Справа Лєоніда Колеля вирішувалась на високих рівнях ФІФА і спортивного суду в Лозанні. Зі Швейцарії на адресу львів’ян прийшла звістка, що білоруський легіонер зобов’язаний виплатити клубу «Карпати» (Львів) не мало й не багато – 237.000$. Проте, «зелено-білі» пішли далі і заявили, що ця сума замала, у новій заяві в CAS обґрунтували свою вимогу на 1,6 млн. «вашингтонів». Невже апетит приходить під час їжі?

Цікаво й інше, а з яким почуттям гратиме тепер Лєонід за клуб, який готовий затягати його по судах і банківських установах? Шкода, що телефон Ковеля - «винуватця» скандальної справи, яку, до речі, він і розкрутив, - мовчить.

А ще одне питання появилось само по собі - невже «Карпати» брали гравця з метою …поквитатися? Одним словом - ситуація не весела.

І останнє, в Донецьку, в матчах національних чемпіонатів проти «Шахтаря», «Карпати» не можуть виграти хоч ти плач. Можливо зараз ці хлопці, на яких поставить тренер Севідов, приємно здивують нас історичною звитягою, чекати залишилось не багато – до 17:00.

А поза спортивно-економічними справами Донецьк і Львів це все ще - єдина Україна!

Орієнтовні склади команд:

«Шахтар»: П’ятов, Срна, Ракіцький, Воловик, Шевчук, Кобін, Ілсіньо, Коста, Тейшейра, Бернард, Л. Адріано.

«Карпати»: Підківка, Пашаєв, Гітченко, Пластун, Костевич, Мірошниченко, Голодюк, Мартинюк, Бартуловіч, Гладкий, Бохашвілі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: