"Шахтар" - "Карпати": статистика

05 квітня 07:09
Переглядів: 186
Карпати Шахтар

5 квітня в рамках 24-го туру Прем'єр-ліги «Шахтар» на «Донбас Арені» зіграє з «Карпатами». Початок матчу -17:00.

Загальнокомандні показники. Україна

Усього Перемоги Нічиї Поразки Різниця м'ячів
41 25 7 9 79–29
Удома Перемоги Нічиї Поразки Різниця м'ячів
20 17 3 0 50–7

Перший матч команди провели 5 квітня 1992 року. На львівському стадіоні «Україна» перемогу 1:0 святкували господарі. Єдиний м'яч по ходу першого тайму забив Анатолій Мущинка.

Найпопулярніший рахунок у історії поєдинків «Шахтаря» і «Карпат» - 1:0. Він був зафіксований у 10 випадках (рази з мінімальною перевагою виграли «гірники», 7 - «зелено-білі»).

«Оранжево-чорні» двічі обігравали «зелено-білих» із результатом 5:0 - це найбільший рахунок в історії протистояння команд.

За таймами голи розподілилися наступним чином: «Шахтар» - 34 і 45, «Карпати» -14 і 15.

Зустріч першого кола завершилася перемогою «Карпат» 3:2. Голи в активі Дугласа КостиІзмаїліОлександра Гладкого та Младена Бартуловіча (дубль).

Матчі відвідали понад 720 000 уболівальників, або в середньому майже 18 000 на гру. Поєдинки на полі «Шахтаря» - понад 370 000, що в середньому перевищує 18 000.

Найпізніші голи 90+2-а хвилина Андрій Воробей 84-а хвилина Тарас Кабанов

22 травня 2004 року Андрій Воробей в матчі з «Карпатами» забив 100-й м'яч за «Шахтар». Цей поєдинок ставдебютним для Мірчі Луческу на посаді головного тренера «гірників».

Загальнокомандні показники. СРСР

14 5 6 3 15–14
7 4 3 0 12–6

Уперше команди зустрілися 23 травня 1971 року. У Львові перемогу з рахунком 1:0 здобули господарі. Єдиний гол на 23-й хвилині забив Ігор Кульчицький (з пенальті).

А ось перший матч у Донецьку 13 серпня 1971 року завершився внічию 1:1. За господарів відзначився Анатолій Коньков, за гостей - Роман Хижак.

Узагалі, рахунок 1:1 - найпопулярніший. Він зафіксований 4 рази.