"Шахтар" наплював Україні в душу", - легенда "Карпат"

16 серпня 11:30
Переглядів: 1432
кульчицький
- Не розумію, хто дав моральне право "Шахтарю" та іншим клубам відмовлятися від гімну! -- критикує "Шахтар" Ігор Кульчицький, легендарний в минулому футболіст "Карпат", - Невже "Шахтар" забув, що він -- чемпіон України, а не якоїсь іншої країни?! Донецький клуб і без цього ганебного вчинку дав багато приводу для звинувачень у нелюбові до України і навіть у сепаратизмі.
 
Хіба українці сліпі і не бачать, що футболіст "Шахтаря" Ярослав Ракицький принципово не співає гімну України? Я вже не кажу про українську мову, якою мало хто з футболістів говорить публічно. Вони демонстративно знущаються з усього українського! Відмова від гімну -- це плювок в душу нації, це ганебний вчинок. Виходить, що вони -- сепаратисти. Можна було зорганізувати гімн навіть попри те, що це не обов2язкова норма регламенту. Нам терміново потрібно зобов"язати усі клуби забезпечити гімн перед кожним матчем. Хто не хоче, нехай не грає в чемпіонаті України, а виступає десь там, на території, де їм комфортно. В Україні немає місця тим, хто її не любить, а живе і тренується в нашій країні лише тому, що тут добре платять. Коли гроші закінчаться, вони перебіжать до зрадників, бо вже тепер показують справжнє обличчя. Тож нехай хоч зараз поживуть за нашими, українськими правилами та вимогами. А вимога номер один -- поважати символіку і починати футбол із гімну.
 
Нагадаємо, що під час матчу "Шахтар" - "Маріуполь" не прозвучав гімн України. Приклад гірників перейняли ще два клуби. Зокрема, в Одесі глядачі так і не почули гімну перед мачтем "Чорноморця" з "Олександрією", а в луганська "Зоря" не організувала звучання гімну перед домашнім поєдинком з "Олімпіком". В усіх інших матчах, на щастя, національний гімн України лунав. Цікаво, що регламент Української Прем"єр-ліги не передбачає гімну у кожному матчі -- лише перед першим поєдинком у сезоні. В інших випадках -- за бажанням приймаючої сторони.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: