"Шахтар" поза Львовом, але тимчасово!

27 серпня 16:35
Переглядів: 2561
україна

Донецький клуб, який на добре освоївся на «Арена Львів», як заповідалося, матч п’ятого туру чемпіонату України з «Іллічівцем» повинен був зіграти на львівському стадіоні.

Однак у складну ситуацію проведення матчів Прем’єр-ліги, несподівано, втрутився клуб «Карпати», який досі принципово ігнорував візит на нову і значно кращу спортивну споруду міста Лева. Клопотання карпатців перед «господарями» отримати дозвіл орендувати стадіон надіслали вчасно. Представники «Карпат», мотивували своє рішення тим, що на газоні «Україна» проведено складну хірургічну операцію із пересадки трав’яного покрову. А як відомо, процес прищеплення тривалий і вимагає скрупульозності та спокою. Інакше можна безповоротно втратити дорогий зелений «килимок». Цікаво, чи хтось із фахівців задумувався над наслідками проведенням цієї роботи, коли бралися за її виконання?

Гірники, незважаючи на вкладені у футбол (рекламу) кошти, миттєво поступилися «своїм» полем на користь львів’ян і організували роботу із пошуку вільного стадіону. Зупинилися на місці тимчасової дислокації команди у столиці України спорт ставки. Тож прийматимуть маріупольський «Іллічівець» не у Львові, а в Києві на стадіоні ім. Баннікова 29 серпня о 17:00.

Представники чемпіона України мотивували свій жест доброї волі тим, що для «Карпат» львівський стадіон рідніший тому й поступилися своїм правом «першої ночі». А ще зважили на те, що головний клуб Донбасу, планує свої домашні лігочемпіонівські матчі проводити у Львові. А тепер, немов на зло, через дощі погіршились погодні умови, які окутали Галичину. Тому, аби не перевантажувати газон зайвий раз, відмовились на користь Львова.

Як відомо, команді Ахметова потрібний якісний газон і для Європи. А ще керівники «Арена Львів» перед УЄФА повинні показати вищий рівень готовності.

Приємно, що клуби «розрулили» складну ситуацію без …конфлікту. Це, мабуть, це перший перенос у чемпіонатах, коли жодна зі сторон не висловила спротиву. Ось це і є ЄДИНА УКРАЇНА!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: