"Шахтар" таки переїжджає до Львова

07 листопада 09:16
Переглядів: 326
Шахтар - БАТЕ онлайн відео трансляція

Найближчим часом Ринат Ахметов викупить "Арену Львiв" i побудує бiля Львова велику тренувальну базу

Розмови про те, що донецький "Шахтар" планує надовго оселитися в Захiднiй Українi, одразу спростували представники донецького клубу.

Зокрема, генеральний директор гiрникiв Сергiй Палкiн заявив, що клуб орендував "Арену Львiв" лише до кiнця цього року i має намiр при першiй-лiпшiй нагодi повернутися у Донецьк. Про жоден переїзд на захiд країни не йдеться.

Та, як з'ясувалося, це не зовсiм так. Менеджмент "Шахтаря" думає i дiє масштабно. Донеччани розглядають рiзнi варiанти i, здається, знайшли єдино правильний. Повернення до Донецька "при першiй-лiпшiй нагодi" просто неможливе. Конфлiкт на Донбасi затягнеться надовго. Навiть якщо й не буде збройних сутичок, "Шахтар" у Донецьку не чекають. Сепаратисти вже оголосили гравцiв та тренерiв команди ворогами "ДНР" i персонами нон грата.

У "Шахтарi" це розумiють i... Як вдалось довiдатися "Експресу", представники цього клубу вже мали зустрiч з мером Львова та губернатором. Вони справдi ведуть мову про те, щоб викупити "Арену Львiв". "Наразi конкретних сум не називає жодна сторона, але те, що "Шахтар" хоче зробити "Арену Львiв" своїм стадiоном, -- факт. Робота у цьому напрямi ведеться", -- довiдалися ми вiд джерела у мерiї.

Мало того, у Миколаївському районi вже зводять огорожу, якою оточать 20 гектарiв землi пiд тренувальну базу "Шахтаря". I не вiрте байкам, що тут будуватимуть котеджне мiстечко чи ще щось. Тут буде база "Шахтаря", не гiрша, нiж у Кiршi пiд Донецьком. Навiть краща, бо довкола лiс -- це екологiчно чисте мiсце.

А ще кажуть, що працiвники клубу почали пошук квартир для своїх футболiстiв. Тож усе йде до того, що невдовзi у нашому чемпiонатi з'явиться нова команда -- "Шахтар" (Львiв).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: