"Шахтар" у Львові: палаци та газони

10 квітня 09:45
Переглядів: 164
шахтар

9 квітня «Шахтар» провів тренування на стадіоні навчально-спортивної бази літніх видів спорту при Міністерстві оборони України. Місце було обрано невипадково. Справа в тому, що полю «Арени Львів» потрібно дати відпочити перед поєдинком з «Чорноморцем». А спортивна база у Винниках зараз на ремонті. У підсумку команда вирушила на «стадіон СКА», як іменують його у Львові.

Незважаючи на те що ще кілька років тому тут проходили поєдинки команд Першої ліги, сьогодні споруда являє собою сумне видовище. Трибуни підготовлені під знос - на їхньому місці планувалося звести Льодовий палац. Але будівництво так і не почалося... Зате вдалося зберегти газон! Він у хорошому стані, незважаючи на те що доглядають за ним всього чотири людини, у тому числі директор бази! А до приїзду «Шахтаря» поле зовсім покращало - у всякому разі Мірча Луческу залишився задоволений його станом.

Що стосується тренування, то проходило воне в звичайному режимі. Ті футболісти, які провели вчора на полі всі 90 хвилин, займалися за скороченою програмою. Решта гравців відпрацювали заплановані півтори години.

За інформацією офіційного сайту ФК "Шахтар"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: