"Шахтар" у Винниках відвідав школу-інтернат

30 вересня 08:48
Переглядів: 93
Шахтар

За день до поєдинку з «Порту», 29 вересня, Мірча Луческу, Дарійо Срна та Луїс Адріано відвідали санаторну школу-інтернат міста Винники.

У цьому закладі навчаються 340 дітей-сиріт з 1-го до 11-го класу. Багато хлопчаків, природно, захоплюються футболом. Тому, коли вони дізналися, що до них приїде «Шахтар», захопленню не було меж.

– Хлопці цікавляться чемпіонатом України. Гравці «Шахтаря» для них не тільки кумири, але й приклад, тому особисте знайомство з футболістами – відмінний стимул зробити крок до досягнення чогось більшого в житті, – вважає Роман Прокопець, керівник Центру опіки сиріт Львівської архієпархії Української грекокатолицької церкви, у віданні якого знаходиться інтернат.

Футболісти та Містер випромінювали гарний настрій і позитив, від чого діти дуже швидко забули про сором. Спілкування вийшло теплим і зворушливим. «Гірники» захопилися настільки, що навіть влаштували короткий майстер-клас на місцевому футбольному майданчику!

– Діти – наше майбутнє! І, якщо ми знаємо, що комусь потрібна наша допомога, завжди приїжджаємо, підтримуємо і робимо все можливе, щоб у дітей був гарний настрій! – говорить Дарійо Срна.

За традицією донеччани приїхали з подарунками: привезли м'ячі, шарфи та іншу атрибутику. Плюс футболісти подарували дітям квитки на матч «Шахтар» – «Порту», причому, вручаючи їх, на кожному поставили автограф. Крім того, донецький клуб замовив для дітей автобуси, які привезуть їх 30 вересня на «Арену Львів», а після матчу доставлять назад. Тож у «Шахтаря» в цьому поєдинку буде особлива підтримка!

Прес-служба ФК «Шахтар»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: