Шахтар "вкрав" чергово гравця в ФК "Скала" - відкритий лист ФК "Скала" до ФФУ

11 квітня 18:11
Переглядів: 817
скала

Президенту ФФУ

п. Конькову А. Д.

Президенту ДЮФЛ України

п. Борту В. П.

У своєму листі до вас від 13 березня 2014 року, який також був опублікований на офіційному сайті ФК «Скала», ми уже повідомляли про переманювання-викрадення гравця моршинської Академії футболу «Скала» U-14 Тараса Грици представниками ФК «Шахтар» (Донецьк), де доводили про недопустимість подібних дій представниками донецького клубу, які вже, на жаль, носять системний характер. Йдеться про систематичне порушення правил «фейр-плей» у питаннях, пов’язаних з викраданням юних футболістів й з інших українських клубів, зокрема з Галичини. Жертвами футбольного «кіднепінгу» у різний час також ставали такі вихованці футболу Львівщини як Дмитро Чигринський, Тарас Качараба, Михайло Шишка, Михайло Писко. Все це залишалося поза увагою керівниками українського футболу.

І от історія з нашим вихованцем Тарасом Грицею має продовження: адміністрація ФК «Шахтар» знову всупереч нашим вимогам, а також нормам честі, моралі заявила цього гравця для участі в чемпіонаті Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України на весняну частину змагань сезону 2013/2014 років.

У зв`язку з цим, вимагаємо від вас анулювати заявку Грици Тараса і звернутися до керівництва ФК «Шахтар» про недопустимість таких дій у майбутньому. Маючи найбільший бюджет серед футбольних клубів Східної Європи, ФК «Шахтар», мабуть, повинен виховувати власні таланти, а у разі необхідності запрошення футболістів з інших  клубів, нехай робить це у цивілізований спосіб.

І ще раз звертаємося до Федерації футболу України з проханням переглянути певні нормативні акти, згідно з якими, гравці до 16-ти років не повинні виїжджати за межі області, адже це може спричинити певні труднощі у їхньому становленні як особистості.

Директор Академії футболу «Скала» Володимир Ольберт

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: