"Шахтар" вимагає у ФК "Львів" компенсацію за Сагайдака

28 липня 07:25
Переглядів: 432
сагайдак

Раніше ми повідомляли, що правий захисник Василь Сагайдак перебуває на перегляді у ФК «Львів» і клуб хотів заявити його ще до матчу з «Агробізнесом».

Проте в заявці команди гравця немає досі і напевно не буде. Причина в тому, що донецький «Шахтар», який виховав футболіст вимагає передбачену Регламентом ФФУ компенсацію.

«Сагайдак у нас був, але ми не домовились з «Шахтарем». Вони хочуть від нас гроші – компенсацію за виховання гравця. Людина грала рік на область, тому донеччани повинні ще доплачувати, що ми беремо гравця і відновлюємо», - розповів Галичині спортивній головний тренер ФК «Львів» Андрій Чіх.

21-річний захисник провів за донецьку команду 74 матчі та забив 4 голи у чемпіонаті ДЮФЛУ. Зіграв 70 матчів за молодіжні команди гірників та 12 ігор за «Шахтар-3». Провів один матч у Юніорській Лізі Чемпіонів.

Відповідно до Регламенту компенсація за підготовку виплачується «при кожному переході професіонала до закінчення сезону, в межах якого йому виповниться 23 роки. Зобов'язання щодо виплати компенсації за підготовку виникає незалежно від того, відбувається трансфер під час дії або після закінчення дії контракту футболіста».

«Компенсація за підготовку футболіста повинна відповідати загальній сумі заробітної плати і преміальних, нарахованих за останні 12 місяців роботи за контрактом (з урахуванням суми, нарахованої за період перебування футболіста в іншому клубі на правах оренди), помноженої на віковий коефіцієнт (для Сагайдака він 4 – прим ГС). Загальна сума нарахованої заробітної плати повинна бути підтверджена щомісячними розрахунковими відомостями та платіжними відомостями про виплати з відповідним підтвердженням про отримання коштів».

Якщо припустити, що Сагайдак офіційно отримував мінімальну заробітну плату і премію в розмірі 100%, то його річний заробіток складав 30 тисяч. При множені на коефіцієнт сума збільшується до 120 тисяч.

Точної суми компенсацій у клубі не назвали, але як повідомили джерела наближені до команди вона складаю біля 100 тисяч гривень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: