"Шахтар" залишився у Львові і провів тренування у Винниках

24 липня 21:10
Переглядів: 543
шахтар

Перебуваючи в тренувальному таборі «Шахтаря», складно позбутися думки, що збори тривають. Тільки замість Австрії та Швейцарії місцем, де розквартирована команда, став Львів. В іншому все дуже схоже: життя в готелі, спільні прийоми їжі, заняття...

Але 24 липня Мірча Луческу поклав усьому цьому рішучий край. Тому що є час зборів, є час роботи у звичайному режимі підготовки до регулярних матчів. Наставник підкреслив, що, крім обов'язкових пунктів програми (тренувань, наприклад, чи теоретичних занять), футболісти можуть розпоряджатися часом на свій розсуд. Як це було б, якби ми всі перебували в Донецьку. Гравці одразу ж скористалися цим, деякі з них тут же вирушили обідати не до готельного, нехай і дуже симпатичного ресторану, а до інших львівських закладів громадського харчування. Все ж необхідність різноманітності у враженнях ще ніхто не скасовував.

Сталося це вже після ранкового тренування. «Шахтар» відправився трудитися у вже знайомі Винники, до тамтешнього футбольного центру. Містер, перш ніж дати своїм підопічним навантаження, звернувся до них із промовою. Зокрема, він високо оцінив гру за Суперкубок. Сказав, що цей успіх важливий для «Шахтаря» як ніколи. Наша команда перебуває в ситуації, яку складно назвати ординарною. Колективу важливо підтримувати високий рівень бойового духу, а перемога над принциповим суперником для цього підходить якнайкраще.

Після тренування делегація «Шахтаря» була атакована юними футболістами, що полють за автографами. Приємний момент популярності.

Ближче до вечора, відпочивши і набравшись львівських емоцій, гравці «Шахтаря» знову зберуться разом, аби продовжити підготовку до старту в чемпіонаті України – 2014/15. Нагадаємо, свій перший умовно домашній матч проведуть на «Арені Львів» проти запорізького «Металурга». Гру заплановано на 27 липня, початок зустрічі – о 19:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: