"Шахтар" запрошує на "Арена Львів"!

08 квітня 19:10
Переглядів: 269
Шахтар Металіст

Цікава для світового футболу запанувала в Україні практика. Дві команди з різних міст проводять повторний кубковий матч на стадіоні …третього міста.

Саме так в ¼ фіналу донецький «Шахтар» прийматиме у Галичині на «Арена Львів» харківській «Металіст». До речі, з легкої руки гірників, перший матч цієї стадії теж зіграно у Львові, але на початку березня. Донецькі футболісти тоді досягли в міру легку перемогу – 2:0, а тепер для отримання перепустки до півфіналу команді з Донецька необхідно зовсім не багато. Шахтарів задовольнить навіть поразка з різницею в один м’яч. Інакше кажучи, заява подана, достатньо печатки…

У першій грі вимушено омолоджений склад «Металіста», можна сказати, дав іменитому супернику бій. Тепер же стабілізований склад залишився без наставника. Ігор Рахаєв до Львова не прибув. Цікаво, хто кому полоще кишки? Невже у «золотого хлопчика» виникли застереження до роботи тренера. А можливо пан Рахаєв на усе махнув рукою? Піди й зрозумій багатих світу цього.

«Шахтар» вправі по-експерементувати. Адже грати у футбол у цій команді хочуть усі, але найбільше ті, хто сидить на лаві запасних. Проте навіть основні бразильці не хочуть залишатися ігрової практики. До того ж чимало футболістів у «Шахтаря» й з українським паспортом, які здебільшого …скитаються по менш іменитих колективах. Тож цікавий матч повинен принести радість тим, хто нині поспішить на львівський стадіон. Нагадаю, що поєдинок розпочнеться о 19:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: