Шахи і Львів 2: ЛОДА заборгувала організаторам 1,5 млн. гривень

14 травня 19:30
Переглядів: 275
Шахи

Два місяці тому у Львові відбувся матч за світову шахову корону між українкою Марією Музичук та китаянкою Хоу Іфань. Але люди які були задіяні в організації турніру досі не отримали гроші за надані послуги. Про це повідомили на офіційній Facebook сторінці турніру.

"Друзі, а пам'ятаєте, як два місяці тому у Львові вперше за всю історію незалежної України відбувався Матч за звання чемпіонки світу з шахів? Але і по сьогодні понад 100 людей, що забезпечували звук, світло та охорону, виступали на сцені, в холі театру та на площі перед театром, готували урочисте прийняття та обслуговували його, .... й ДОСІ не отримали гроші за надані послуги", - зокрема зазначено в повідомленні.

"Під час Матчу за звання чемпіонки світу з шахів на телебаченні вийшла серія промоційних відео про шахи, львівську шахову школу, досягнення львівських шахістів. За виготовлення та трансляцію цих відео ДОСІ не розрахувались", - додали пізніше.

"Можливо шановні депутати #‎ЛОР і відповідальні менеджери #‎ЛОДА спробують пояснити ЧОМУ? ДЕ 1,5 млн. грн., які в січні 2016 року були проголосовані на Матч за звання чемпіонки світу з шахів?", - запитують організатори турніру.

За повідомленням прес-служби турніру, Львівська обласна адміністрація заборгувала перед організаторами близько 1,5 млн. гривень. Також як повідомили в прес-службі, представники ЛОДА не йдуть на контакт з організаторами і не відповідають на телефонні дзвінки.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: