"Шанси "Карпат" у поєдинку з "Металургом" не великі"

06 квітня 21:12
Переглядів: 172
федорчук

Відомий вітчизняний фахівець Олег Федорчук міркує про матчі чергового туру прем'єр-ліги, передбачаючи, як вони складуться і закінчаться.

Металург Д - Карпати.
Прогноз Федорчука - 2:0
 
Після перемоги в минулому турі Металург більш-менш урівноважив свій психологічний стан - раніше команда нервувала, упускала перемоги там, де їх можна було добути. Відчувати себе донеччани будуть впевненіше, і хоча у них будуть втрати у зв'язку з дискваліфікацією Голайдо та Воловика, це - дрібниці порівняно з тим, що зараз коїться в команді львів'ян.

Тур пропустять перебравші карток Пластун, Жовтюк, Даушвілі і Худоб'як, і потенціал Металурга після цих втрат Карпат здається значним. Незважаючи на ту непогану гру, яку львів'яни показали в минулому турі з Шахтарем, ми пам'ятаємо також зовсім слабку їх гру із запорізьким Металургом, і це більш показово. Карпати мають проблеми і в обороні, і з завершенням атак, і тепер з такими втратами, з психологічним спустошенням після поразки від донецького гранда, шанси львів'ян у поєдинку з Металургом здаються невеликими.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: