Шатл-баси та громадський транспорт курсуватимуть в напрямку "Арени Львів" до 2 год ночі

22 липня 11:02
Переглядів: 361
шатл-бас автобус громадський транспорт

Сьогодні, у зв’язку з проведенням матчу між ФК «Динамо» та ФК «Шахтар» за Інтер Суперкубок України, громадський транспорт курсуватиме до 2 год ночі. За продовженим графіком працюватимуть тролейбуси та автобуси у напрямку до «Арени Львів». Також з пл Петрушевича та від кінотеатру ім. Довженка їздитимуть спеціальні додаткові автобуси, аби всі охочі могли вчасно заїхати на матч та повернутись додому після футбольної гри.

Відтак, до 2 год ночі працюватимуть маршрутні таксі №3А, 10, 25, 40 та тролейбуси №20, 25.

«Окрім цього, орієнтовно з 18.15 год і до початку матчу з площі Є. Петрушевича та від к-т. ім. О. Довженка до Автовокзалу на вул Стрийській курсуватимуть додаткові автобуси. Після закінчення матчу цими автобусами можна буде дістатись від Автовокзалу до площі Є. Петрушевича та до к-т. ім. О. Довженка. Оплата проїзду становитиме 3 грн», - розповів Віктор Щир, начальник управління транспорту і зв’язку ЛМР.

На маршруті пл. Петрушевича - Автовокзал працюватиме 6 автобусів, на маршруті кінотеатр ім. Довженка - Автовокзал їздитиме 10 машин.

Також буде збільшено кількість машин на автобусних та тролейбусних маршрутах, що курсують в напрямку до Автовокзалу та «Ашану». 

Христина Процак, прес-служба Львівської міської ради

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: