Щаслива карта - для кого? "Динамо" Київ — "Карпати" Львів

29 жовтня 10:00
Переглядів: 346
Динамо Карпати

«Динамо» (Київ) — «Карпати» (Львів)

13-й тур чемпіонату України «Ліга Парі-Матч». 29.10.2016, 19:30. Київ, НСК «Олімпійський». Арбітр – Юрій Вакс (Хмельницький).

Ще не так давно фаворитом цього поєдинку усі вболівальники назвали б київське «Динамо». Але тепер над такою відповіддю багато хто замислиться. І справа не у тому, що карпатці підвищили свій рівень майстерності, а навпаки. Це кияни, «озброївшись вільними» гравцями, опустили свою планку до рівня …циколя. Через це трибуни київського стадіону найчастіше світяться …пустками. Не гарантує вболівальницького аншлагу й нинішній поєдинок.

За «правління» Іґора Йовичевіча львів’яни також не демонстрували видовищного футболу, але зуміли відбирати киянам 2 очки. Сталося це 9 листопада 2014 року - 0:0. Чи сьогодні у столиці України карпатці з тренером Олегом Дулубом спроможні на такий подвиг? Мабуть, що так. Бо «Динамо» давно не те «Динамо». Така собі копія славної колись дружини. «Блакитно-білі» переживають колективну кризу. А наставник Ребров давно не певний свого місця на тренерській посаді. Футболісти, ймовірно, також зайняті дещо іншими справами, а про хороші результати клубу не надто дбають.

До речі, чого вартий останній кубковий матч киян з луганською «Зорею». Довший час більше діяли на понижених швидкостях і дозволили супернику на два гольові удари. Тепер із «Карпатами» не зіграє пихатий Ярмоленко. Андрій пропустить цей матч через перебір жовтих карток.

В разі невдачі матч з «Карпатами» може стати останнім для Сергія Реброва, який поволі втрачає керування колективом. А власники клубу такої «результативності» не терпітимуть довго. Мабуть, Сергій Станіславович виставить провірених футболістів. Тобто тих, хто «гризтиме землю за тренера». Цікаво, чи багато таких залишилось у команді з Києва?

«Зелено-білі» матимуть змогу зламати невтішну традицію аби нарешті здобути гучну перемогу. Хоча у Львові поступились динамівцям - 0:2. Тож тепер є шанс на успіх. До того ж «Карпати», втративши очки з не найсильнішими командами, можливо розпочнуть брати пункти у більш сильних.

Щоправда карпатцям не помічник Володимир Костевич, у якого «жовте світло» та вірмен Кадимян і українці Ксьонз з Карнозою, які продовжують заліковувати травми. Залишається покладатись на щасливу карту…

У чемпіонаті України команди зіграли 45 матчів. 30 перемог у «Динамо» і 10 нічиїх та 5 перемог за «Карпатами». Різниця м'ячів –80:31 на користь київської команди. Сьогодні ця статистика зазнає змін…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: