Щастя повернулося обличчям. "Карпати" Львів – "Олімпік" Донецьк - 4:1

28 листопада 18:26
Переглядів: 3636
Карпати

«Карпати» (Львів) – «Олімпік» (Донецьк) - 4:1 (2:1)

28 листопада 2014. Львів. Стадіон «Україна». Суддя: Олександр Дердо (Іллічівськ).

«Карпати»: Мисак, Гуцуляк (Мірошниченко 58), Пластун, Новотрясов, Ксьонз, Голодюк (Карноза 66), Худоб’як, Чачуа, Кожанов, Костевич, Кравець (Кльоц 46).

«Олімпік»: Махарадзе, Конде, Танчик (Кадим’ян 71), Федорів, Матяж, Поступаленко (Драченко 80), Моха, Доронін (Литовченко 14), Огиря, Гришко, Парцванія.

Голи: Кожанов (15 п.), Чачуа (20), Худоб’як (76), Кльоц (89) - Матяж (27).

Попередження: Гуцуляк (24), Чачуа (26), Ксьонз (60), Пластун (89) - Матяж (16).

Вилучення: Махарадзе (12), Матяж (90+1).

У Львові холодна і похмура погода, навертала українців до сумних подій пов’язаних із 82-ю річницею Дня пам’яті жертв голодоморів. Футболісти вшанували дату хвилиною мовчання, але на їхніх рукавах забракло …чорних стрічок. Хоча, стежачи за останніми футбольними подіями, бачиш, що у більшості поєдинків не обходиться без стрічок-крипів.

Цікаво, але ініціативою і м’ячем більше володіли футболісти донецького «Олімпіка». Натомість господарі поля першими забили гол. Сталося це за активності Гоцуляка та через грубу помилку захисника Конде, який програв боротьбу і не дотягнувся до м’яча. А ще брутальний ігровий прийом воротаря Махарадзе проти Олексія завершився тим, що кіпер влетів у карпатця і вдарив його у пах. Суддя порушення не зауважив, але після підказки бокового арбітра, показав Махарадзе червону картку і призначив пенальті. Роману Санжару довелося виставляти на гру резервного воротаря Литовченка. Сергій до такого повороту подій виявився не готовим. Не тільки психологічно, але й у ігровому плані.

Довго перевдягався а, вставши у рамку, пропустив м’яча з точки після удару Кожанова. Денис класно розвів по кутах м’яча і воротаря.

Футболісти занервували і обмінялися кількома порушеннями правил. Звідкіля переможцями вийшли львів’яни. Ксьонз закинув м’яча у карний майданчик, звідкіля шкіряна куля потрапила під ногу Чачуа. Удар без підготовки і Амбросій став претендентом на звання кращого гола в турі. Усе було виконано класно і зі смаком.

Після цього гості повернули собі ініціативу володіння м’ячем і, отримавши право на штрафний, Іван Матяж закрутив смугастого під стійку у ворота. При цьому помилився воротар Мисак. Хоча у даному епізоді Роман хотів зіграти як краще… 2:1 на користь ФК «Карпати».

Не минуло й пів години, як три м’ячі побувало у воротах. Суперники атакували й надалі, але робили це з перемінним успіхом і без голів. Могли змінити результат іспанець Моха і українець Ксьонз, проте гравців підвела реалізація. Тож на перерву команди пішли з мінімальною перевагою львів’ян.

Другий тайм це суцільна боротьба за м’яча і майже без ударів по воротах. Хоча карпатці забили гол. Сталося це на 52-й хвилині. Худоб’як з близької відстані перевів м’яча у сітку. Однак боковий арбітр підняв у гору прапорець, фіксуючи положення поза грою.

Згодом Федорів, той що Віталій, закрутив м’яча у карний майданчик, в надії, що Конде завершить атаку голом. Проте камерунець до м’яча не дотягнувся.

На 76-й хвилині досвідчений Кожанов вивів зі своєї половини поля на ударну позицію Худоб’яка. Ігор вступив у боротьбу з Конде, який замість упиратися, апелював до судді, в надії на офсайд. Карпатець на це уваги не звертав і завершив свій рейд прекрасним ударом повз воротаря – 3:1 на користь ФК «Карпати».

Дивовижну радість після кожного гола випускав із себе тренер «зелено-білих» Йовічевіч. Кожен з трьох м’ячів став бальзамом на його душу і свідченням того, що команда, керована ним, на правильному шляху.

«Олімпік», граючи у меншості, не тільки пропускав, але й чимало атакував.

Фінальні хвилини гри «Олімпіку» не вдалися. Пропустили гол і це після того, як Литовченко двічі відбив важкі удари від Костевича і Худоб’яка. Однак з ударом Кльоца воротар не впорався і довелося вчетверте виймати улов із сітки. 4:1 на користь ФК «Карпати». До того ж Матяж за повторний «гірчичник» передчасно полишив поле.

На мою думку, своїми перед матчевими інтерв’ю олімпійці добряче розізлили карпатців.

Можна сказати легка перемога, але добута важкою працею усього львівського колективу, але на мою думку, щастя повернулося обличчям до «Карпат».