Ще одна поразка "Говерли" в Донецькій області

31 січня 21:54
Переглядів: 65
говерла донецьк

Захопивши ініціативу на старті матчу, «Донецьк» здобув переконливу перемогу над  «Говерлою» з рахунком90-69 і повернувся на першу сходинку турнірної таблиці.

Тріо матчу

Важливу роль у перемозі донецької команди відіграло тріо «бігменів» у складі Марко Кіллінгсворта, Бена Макколі та Максима Корнієнка. Перші два ще до великої перерви забезпечили «тиграм» суттєву перевагу, а в підсумку записали на свій рахунок по 16 очок і 7 підбирань. На рахунку Корнієнка 14 очок і 6 зібраних відскоків. На трьох лідери передньої лінії донецької команди реалізували 20 кидків із гри.

Хід матчу

Першу половину господарі паркету, у складі яких вирізнялися Кіллінгсворт і Макколі, завершили за рахунку 46-28 на власну користь. Маючи суттєву перевагу в боротьбі під кільцями, «Донецьк» домінував і в інших компонентах гри. Після третьої чверті, в ході якої «тигри» збільшили розрив у рахунку до 26 очок, питання про переможця було фактично вирішене.

БК Донецьк - Говерла 90:69 (25:16, 21:12, 24:16, 20:25)

Д: Цинцадзе (6+ 5 передач), Кінг (5 + 4 передачі), Яковлєв (9 + 8 підбирань + 7 передач), Макколі (16 + 7 підборів), Кіллінгсворт (16 + 7 підборів) - старт; Корнієнко (14 + 6 підбирань), Липовий (11), Буренко (5 + 5 передач), Глєбов (4+ 5 підбирань + 4 передачі + 4 втрати), Антипов (4), Бояркін (0).

Г: Лоуренс (10 + 6 передач), Резвін (12 + 9 підборів), Бокслі (12 + 7 підборів), Мавунга (18), Гуменюк (4) - старт; Доленко (7), Пітерсон (4 + 7 підбирань + 6 передач), Чемякін (2), Липовцев (0), Вінтоняк (0).

Двоочкові кидки: 26/41 (63%) - 20/41 (49%)

Триочкові кидки: 10/28 (36%) - 5/26 (19%)

Штрафні кидки: 8/12 (67%) - 14/22 (64%)

Підбори: 46-37; Передачі: 34-21; Втрати: 14-14