Ще раз, а далі буде видно. Анонс: "Олександрія" - "Карпати"

25 вересня 14:37
Переглядів: 356
Олександрія Карпати

Сьогодні вечором, 25-го вересня, з 19:30 із затиснутими кулаками стежитимемо за перипетіями матчу в Олександрії на стадіоні «Ніка», де львівські «Карпати» намагатимуться взяти очки у місцевого клубу. Арбітр - Євген Арановський (Київ).

Обидва колективи щасливо проскочили перший кубковий бар’єр і зараз повністю зосереджені на матчах чемпіонату України. Нашим краянам на перешкоді були не тільки амбіційний друголіговий суперник з Одеси, але й незадовільний стан газону. В Олександрії стан трав’яного покриття уже не повинен викликати заперечень. Представники УЄФА у якості поля особисто переконались.

«Олександрія» уже не провінція. Тренер Володимир Шаран, який свого часу у Львові виявився …зайвим, повернувся на старе місце і вивів свою команду до Європи та й у нинішньому чемпіонаті його підопічні непогано виступають. Особливо у порівнянні з «Карпатами». У олександрійців 7 місце і 10 очок та хороша перспектива прописатися у числі першої шістки, яка боротиметься за нагороди чемпіонату.

Якщо про Шарана, і не тільки з його недавнім 45-літтям, говориться більше позитивного, то про тренера львівської команди Сергія Зайцева поширюються думки всіляких «фахівців» про скоре прощання Лаврентійовича з «Карпатами». Так, свідчення тренерської успішності являються командні вдалі результати, а цього львів’янам власне бракує. Навіть останнє підсилення привозними гравцями не покращили ні гри, ні результативності. Тому наразі для «Карпат» актуальний застарілий девіз олімпійців про участь у змаганні. А можливо буде грізне кивання пальцем, мовляв ще раз…

Як вийти із цього тупикового стану, мабуть, не зможе відповісти і сам власник клубу пан Димінський, який відзначається своєрідним баченням футбольних справ. Теперішній команді, а радше її гравцям, бракує спортивного характеру. Не видно й того, що люди на футбольному полі не творять братнього колективу. Часто спостерігається відбування номеру і уникання боротьби за м’яча.

Масла у вогонь підлив Шаран, який сміливо сказав: «У грі з «Карпатами» я очікую лише нашої перемоги!». Що тут ще додати? На мою думку, якщо у складі «зелено-білих» є футболісти з характером, то вини повинні дати справжній бій супернику. Адже грають не тільки для «Карпат», але перш за все для себе і партнера.

Як на разі за статистикою карпатці менше одного разу змушували суперника розпочинати з центра поля. При цьому останній гол забили 21.08.2016 у матчі з «Зорею» на 89-й хвилині (Лобай). Голи даються важко. Можливо карпатців «виручить» Андрій Гітченко, у якого дар на самостріли?

А тим часом. Адміністрація ФК «Олександрія» повідомила про закриття сектору №10 на КСК «Ніка» на матч 9-го туру «Ліги "Парі-Матч» з «Карпатами» (Львів). Згідно рішенню контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ від 9-го вересня 2016 року: «У зв’язку з фактами систематичних проявів неналежної поведінки вболівальників ФК «Олександрія» зобов’язати ФК «Олександрія» провести наступний домашній матч «Ліги «Парі-Матч» сезону 2016/2017 із частково закритими секторами, а саме сектором №10 стадіону КСК «Ніка» у м.Олександрія.».

Отака вона боротьба з порушниками дисципліни. Але це не стосується львів’ян, які «феєрять» і на «Україні», і «Арена Львів», і без покарань.

ФФУ покарала ні в чому не винні клуб і стадіон, але без наказаними ходять ті, хто спричинився своїми діяти до порушення правил поводження у громадських місцях. Як довго це триватиме панове відповідальні за дотримуванням порядку?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: