Що думають львів'яни про "Шахтар"

17 жовтня 10:45
Переглядів: 1048
шахтар

Хоч «Шахтар» і базується зараз в Києві, але новим будинком гірників можна сміливо вважати Львів.

До того ж, незважаючи на вимушений переїзд, донеччани без підтримки не залишилися. Наприклад, на матчі ЛЧ з «Порту» і зовсім був аншлаг - 33 217 глядачів. Правда, в ЧУ на гру із запорізьким «Металургом» прийшло менше п'яти тисяч, а ось на зустріч з «Металістом - 18,5 тисяч уболівальників. Тобто відвідуваність залежить ще й від суперника гірників. До речі, у двох матчах в Києві «Шахтар» вже теж був господарем і обидва рази на стадіоні ім. Баннікова. Тоді прийшло близько тисячі вболівальників, причому переважно з переселенців. Небагато, звичайно, але і сам стадіон вміщає всього півтори тисячі. Але головне зараз все ж, що команду в столиці Галичини прийняли тепло».

Аншлаги будуть в єврокубках

«На єврокубки і далі буде збиратися повний стадіон, - впевнено сказав Роман, який з компанією друзів ходив на гру проти «Порту». - Причому не лише через сам турнір або щоб подивитися на суперника, а й щоб повболівати за українську команду. А ось на матчах чемпіонату так буде навряд чи. Ні, ставлення до самого клубу хороше. Просто зараз навіть на «Карпати» приходить по тисяч сім уболівальників. Правда, це більше через те, як зараз грає команда. Дивитися ж матчі «Шахтаря» нехай і цікавіше, але ось щоразу їздити на «Арену Львів» задоволення мало. Стадіон за містом, добиратися незручно, до того ж потрібно ще й пішки пройтися. А якщо матч пізно закінчується, то ще й треба думати, як додому потім дістатися. Ну і доходи теж не завжди дозволяють зайвий раз на квиток витрачатися».

До донецьких фанів у столиці Галичини вже звикли. «У день матчу в місті завжди можна зустріти людей в атрибутиці «Шахтаря», - сказав Олег, продавець сувенірів на площі Ринок. - Причому не лише на стадіон так ходять, але можуть і в барах матч дивитися. Особисто я ніяких серйозних конфліктів не пригадую. А ультрас і зовсім давно контакт налагодили».

Фанам - знижки на дорогу

Як нам сказали в клубі, незважаючи ні на що робота з уболівальниками «Шахтаря» не припинилася. Ті, хто переїхав із зони АТО звертаються в регіональні представництва фан-клубу, які є в багатьох великих містах країни, і займаються організацією поїздок на матчі. При цьому клуб компенсує фанам 50% транспортних витрат. Наприклад, на матч з «Металістом» таким чином до Львова добралися 1,5 тисячі фанів «Шахтаря», а на матч в Києві проти «Динамо» - дві тисячі. Серед них було багато біженців з Донецька.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: